PINKASISTENT PODCAST

Sedieť 8 hodín denne v zamestnaní do dôchodku a mať len 21 dní dovolenky za rok nechce asi nikto z nás. V tomto podcaste spovedám ženy, ktoré sa rozhodli vziať život do vlastných rúk a začali si zarábať z domu alebo z pláže ako virtuálne asistentky. Aj dnes vám jedna z nich prezradí, ako začínala, čo robí a ako môžete začať aj vy.

Paulína dala výpoveď v práci a rozhodla sa ísť cestou virtuálnej asistentky naplno. Vďaka tomu môže dnes cestovať a zároveň popri tom pracovať. Udržiava si toľko klientov, na koľkých má momentálne priestor. Aj to je jedna z výhod práce virtuálnej asistentky. Ak máte toho vo svojom súkromnom živote veľa, jednoducho uberiete množstvo práce a klientov.

Denisa momentálne cestuje karavanom po svete a užíva si slobodu, ktorá bola pre ňu ešte nedávno iba snom. Dnes si dokáže zarobiť 1200€ za 4 hodiny práce denne a práve trávi zimu na slnečnom pobreží v Španielsku.

Už popri práci si dokázala privyrobiť 500€ ako virtuálna asistentka. Teraz ide naplno a už sa nikdy nechce vrátiť do klasickej práce.

Ivanka je mamičkou 3 úžasných detí. Najmladšie má iba 6 mesiacov a najstaršie vyučuje doma na homescholingu. Popri tom všetkom stíha zarobiť 1000€ mesačne. Ivka dokazuje, že všetko sa dá.

Rodičia ju v tom nepodporovali, no miesto dokončenia vysokej školy, po ktorej by skončila v kancelárií na 8 hodín denne, sa rozhodla pre kurz virtuálnej asistentky. Dnes si nemá problém zarobiť slobodne okolo 1200€ mesačne z domu (online) a už za necelý rok, odkedy sa stala VA, precestovala niekoľko krajín a začína si plniť sny.

V najnovšej epizóde PINKpodcastu som vyspovedala Veroniku, ktorá sa hneď po ukončení vysokej školy rozhodla ísť cestou virtuálnej asistentky a vďaka tejto práci zarába 3000€ mesačne.

V tejto epizóde PINKpodcastu som rozprávala s Peťkou, slobodnou mamičkou 3 detí, ktorá dokazuje, že ak človek chce, všetko sa dá.

V najnovšej epizóde PINKpodcastu som vyspovedala Mišku, ktorá sa rozhodla odbočiť z cesty našliapnutej kariéry s povýšením, na slobodnú cestu virtuálnej asistentky.