Pre každého, koho nebaví chodiť na 8 hodín do práce a chce žiť slobodne

Akadémia virtuálnych asistentiek 2.0

7-týždňový kurz, vďaka ktorému začneš aj TY zarábať slobodne z domu (alebo z pláže) s tým, čo už vieščo ťa baví

Ak 8 hodín denne v práci, 20 dní dovolenky za rok a počítanie dní do víkendu nie je pre teba... Ale chcela by si cestovať, byť celý rok doma s rodinou a sama si určovať, koľko hodín denne pracuješ, kedy máš dovolenku a z akej krajiny pracuješ, aj ty sa musíš pridať k vyše 1000+ ambicióznym ženám, ktoré sa pridali do tohto programu a začali tak žiť slobodný život virtuálnej asistentky.

Vráťme sa na chvíľu úplne na začiatok...

4 roky dozadu som to zažívala tiež. Sedela som 8 hodín v práci a mala 20 dní dovolenky.

 • Bola som bežný zamestnanec, ktorý musel sedieť celý rok 8 hodín denne v práci, ktorá ma nebavila, ani nenapĺňala.
 • Cítila som, že nemám kontrolu nad svojím životom a že nechcem žiť len pre víkendy ešte 40 rokov do dôchodku.
 • Chcela som cestovaťvenovať sa rodine, preto som sa rozhodla urobiť niečo inak...

Objavila som príležitosť virtuálnej asistentky a úplne sa mi zmenil život

 • Dnes ako full time virtuálna asistentka žijem každý mesiac v inej krajine a uživiť sa viem aj z pláže - stačí mi WiFi a notebook.
 • Aktuálne si pýtam 15-20€ za hodinu, čo mi mesačne zarobí 3x viac, než v práci a nielenže mi to pokryje cestovanie, slušnú sumu si mesačne aj odložím.
 • Mám flexibilný pracovný čas a je na mne, či pracujem ráno, večer alebo koľko hodín denne chcem práci vôbec venovať.
 • Len za posledný rok som precestovala 14 krajín, celý rok mám prakticky dovolenku a konečne sa cítim slobodná a šťastná.

Pre viac zo života "virtuálky" ma sleduj na Instagrame.

Kristína Janečková

Mojím poslaním je pomáhať ženám vybudovať slobodnú kariéru z domu alebo odkiaľkoľvek na svete. Dala som si za cieľ pomôcť ženám získať život, po akom túžia, aby mohli vidieť vyrastať svoje deti a nemuseli tráviť 90% dňa v práci, ktorá ich nebaví. Vytvorila som praktickú online akadémiu, ktorou si prešlo cez 1000 ľudí a vďaka nej som vybudovala najväčšiu komunitu virtuálnych asisteniek na Slovensku, ktoré dnes žijú vysnívaný život.

Čo vlastne virtuálna asistentka je a čo všetko môžeš robiť ?

Pozri si video nižšie (má len 01:55) a z neho to pochopíš najlepšie. 🙂

Ty ako virtuálna asistentka za podnikateľov preberáš časť rutinných úloh (emaily, hľadanie informácií, sociálne siete, administratíva...), aby oni mali čas na rozvoj firmy, či na rodinu. So všetkým im pomáhaš na diaľku - online, takže sa s klientom reálne nikdy nevidíš a je jedno, v ktorej krajine si alebo či pracuješ z gauča v obývačke.

Za čo môžeš byť ako virtuálna asistentka platená?

 • môžeš sa starať o tvorbu obsahu na sociálne siete,
 • môžeš mať na starosti zákaznícku podporu (maily/telefonáty),
 • môžeš hľadať informácie na internete a robiť reporty,
 • môžeš byť podpora na live chate na webe,
 • môžeš robiť jednoduchú administratívu,
 • môžeš tvoriť jednoduchú grafiku...

Zaujal ťa životný štýl virtuálnej asistentky?

Vytvor si slušný príjem cez internet ako virtuálna asistentka za 7 týždňov AJ TY!

Pamätám, aké problémy som riešila, keď som začínala... A aké problémy budeš riešiť aj ty, keď sa do toho rozhodneš ísť sama...

 • Netušila som, kde si nájsť klientov
  Dnes už ovládam 9 techník, ako klienta nájsť. Poznám 37 skupín a 22 portálov, kde nájdem klienta, ktorý potrebuje virtuálnu asistentku, behom pár hodín. To ťa naučím v 5. lekcii.
 • Nevedela som, aké služby môžem ponúkať
  Dnes už presne viem, akých 66 služieb firmy od virtuálnych asistentiek vyžadujú. Tie ti ukážem v 1. lekcii a sama si vyberieš top 10, ktoré ťa najviac bavia.
 • Nevedela som, ako prezentovať seba a svoju prácu
  Dnes už viem, ako si vytvoriť webstránku, logo, životopis, či prezentáciu, ktorá zaujme každého klienta. Tieto šablóny ti dám v 2. a 3. lekcii.
 • Nevedela som, koľko peňazí si pýtať a ako to robiť legálne
  Dnes už mám overenú šablónu cenníka a vytvorené balíčky služieb, vďaka ktorým mám stabilný príjem každý mesiac. Zistila som, že podnikať legálne cez internet je brutálne jednoduché. Toto všetko ťa naučím v 2. lekcii.
 • Nevedela som, ako to robiť efektívne
  Dnes už ovládam desiatky aplikácií a nástrojov, ktoré mi pomáhajú manažovať prácu, efektívne komunikovať s klientom a mať vo všetkom poriadok. Umelá inteligencia za mňa tvorí obsah a ja len využívam moderné technológie. To ťa naučím v 6. lekcii.

Našťastie ty v tom nebudeš sama a celou cestou ťa prevediem krok po kroku za 7 týždňov...

Predstavujem ti...

Akadémia virtuálnych asistentiek 2.0

Absolvovalo už 1000+ žien!

Je to ako piecť koláč, aký si ešte nikdy nepiekla. Keď nemáš recept a nemá ti kto poradiť, koláč sa ti nepodarí a nikomu nebude chutiť, pretože si nemala správny a overený NÁVOD. Ak máš ale overený recept, podľa ktorého napiekli vynikajúci koláč stovky ľudí, šanca na úspech je takmer zaručená.

My akurát nebudeme variť, ale zarábať. Toto je praxou overený recept na zarábanie cez internet ako Virtuálna Asistentka - stačí ti ísť krok za krokom, 15-20 min. denne plniť pripravené úlohy a postupne si vyberieš služby, nastavíš si cenník, vytvoríš si prezentáciu služieb, nájdeš si klientov a začneš si zarábať prvé peniaze online. Na všetko ti dám šablóny a návody, ktoré fungujú už 1000+ absolventkám

Bežná predajná cena 497€

Dnes len 197€

cena je s DPH a s doživotným prístupom


GARANCIA: 

14 DNÍ NA VRÁTENIE PEŇAZÍ BEZ DÔVODU

Ak máš strach, že program nebude to, čo som ti sľúbila a jeho obsah sa ti nebude páčiť, dávam ti garanciu vrátenia peňazí. Objednaj a zaplať teraz. Ak to nebude to, čo si očakávala, do 14 dní napíš na info@pinkasistent.sk vetu: "Dobrý deň, poprosím o storno kurzu" z emailu, s ktorým si sa zaregistrovala. Zruším ti členstvo a do 3 prac. dní ti vrátim plnú sumu peňazí, ktorú si zaplatila. Ak nechceš, nemusíš uviesť ani dôvod. Rozhodnutie, či ti to za tie peniaze stojí, urobíš až o 14 dní, nie dnes. Je to fér?

Rozhovory s absolventkami

Pozri si rozhovory s našimi absolventkami, ktorým kurz pomohol vybudovať si vysnívanú kariéru. V rozhovoroch nižšie sa s tebou podelia o svoje výsledky a o svoje pocity z toho, čo sa v kurze naučili.

Veronika: Naša absolventka, ktorá sa stala virtuálkou hneď po škole (bez predošlých pracovných skúseností) a dnes, o rok neskôr, ako full-time virtuálna asistentka zarába priemerne 3000€ mesačne prácou len 4-5 hodín denne!

Peťka: Slobodná mamička, ktorá má full time zamestnanie, 3 deti, no aj tak nám všetkým dokazuje, že zarobiť si ako VA popri tom všetkom pár stoviek mesačne, ktoré jej pokryjú náklady na bývanie, nie je problém a dá sa to. 

Paulína: Rozhodla sa ísť do toho naplno, hneď dala výpoveď a už si vie zarobiť ako virtuálna asistentka mesačne 600-700€ zatiaľ len s jedným klientom, ktorý jej zaberá minimum času.

Denisa: Za 1 rok sa z učiteľky stala virtuálnou asistentkou a aktuálne som ju zastihla, ako s priateľom cestuje v karavane po Európe, pretože ako VA si už vie zarobiť okolo 1200€ mesačne a dáve jej to slobodu, po ktorej túžila.

Ivana: Ako mamička, ktorá sa musí starať o deti, nemala veľa času a pracuje len 1-2 hodiny denne. Aj napriek tomu si vie zarobiť minimálne 1000€ mesačne.

Olívia: Virtuálnu asistentku robí popri práci a za extra 10-20 hodín týždenne, kedy sa tomu venuje, si vie bez problémov privyrobiť okolo 500€.

Miška: Úspešná manažérka, ktorá odmietla povýšenie v práci, pretože si chcela splniť sny a cestovať celý rok. Dnes ako VA si dokáže zarobiť na vysnívané cestovanie, už viac netrávi 8 hodín denne v práci a aktuálne cestuje po Európe.

Kája: Rodičia ju v tom nepodporovali, no miesto dokončenia vysokej školy, po ktorej by skončila v kancelárií na 8 hodín denne, sa rozhodla pre kurz virtuálnej asistentky. Dnes zarába 1200€ mesačne a začala cestovať.

Detailný rozpis všetkého, čo ťa čaká

OBSAH programu:

Celý program je tvorený tak, aby si šla pekne od A po Z, aj keď máš nulové skúsenosti. Počas prvých týždňov si vyberieš služby, ktoré ovládaš, naučíš sa odprezentovať ich, až si postupne v ďalších týždňoch nájdeš klientov, naučíš sa všetko si správne manažovať a na záver si reálne aj v 30-dňovej výzve zarobíš prvé peniaze. Keby dnes začínam od nuly a o 7 týždňov chcem byť tam, kde dnes, toto je presný plán, čo a ako by som urobila ja sama...

TÝŽDEŇ 1:

Výber služieb, špecializácia a cenník

DĹŽKA LEKCIE: 6 videí (spolu 107 minút) + cca 4 hodiny praktických úloh

Cena samostatnej lekcie: 197€

 • Nastavenie cieľov, motivácia a tvoj záväzok.
 • Životný štýl virtuálnej asistentky.
 • Kto vlastne je virtuálna asistentka a čo všetko môžeš ako VA robiť? (3 typy VA).
 • Výber špecializácie/oblasti VA (+ quiz, aký typ VA je vhodný práve pre teba).
 • Zoznam 66 služieb pre VA, ktoré môžeš ponúkať (+ cvičenie, ktoré služby sú pre teba najvhodnejšie a vytvorenie zoznamu služieb).
 • 3 pravidlá pre získanie dlhodobej spolupráce.
 • Koľko budem zarábať? (+ quiz za zistenie, aká môže byť tvoja hodinová sadzba).
 • Vytvorenie balíčkov služieb, portfólio služieb.
 • Šablóna cenníka a balíčkov.

CIEĽ: Zistiť, v čom presne si ty dobrá, kde sú tvoje silné stránky, čo ťa baví, nájsť presné služby, ktoré ako VA môžeš ponúkať a nastaviť si cenník.

TÝŽDEŇ 2:

Budovanie brandu VA, prezentácie a portfólia

DĹŽKA LEKCIE: 8 videí (spolu 119 minút) + cca 4 hodiny praktických úloh

Cena samostatnej lekcie: 197€

 • Zvolíš si meno/názov, pod ktorým sa ako VA budeš prezentovať
 • Vybuduješ si vlastný osobný brand.
 • Vytvoríš si vlastné logo VA podľa návodu.
 • Vytvoríš si PDF portfólio práce + CV.
 • Vytvorenie ukážok prác a demo klienti.
 • LinkedIn a vybudovanie siete prvých 500 potenciálnych klientov.
 • Vlastná Facebook stránka a jej obsah.
 • Ako preraziť na Instagrame + tipy na dosah.

CIEĽ: Pripraviť sa na získanie prvých klientov a vybudovať si pozitívny prvý dojem cez pekné logo, prezentáciu služieb, portfólio, či sociálne siete.

TÝŽDEŇ 3:

Vstup do online sveta s vlastnou webstránkou

DĹŽKA LEKCIE: 5 videí (spolu 121 minút) + cca 4 hodiny praktických úloh

Cena samostatnej lekcie: 197€

 • Prečo a kedy potrebuješ vlastný web?
 • Vytvoríš si vlastný osobný web bez programovania za 57 minút. Jednoduchý video-návod krok za krokom vrátane šablóny webu, kde si už len pomeníš texty a obrázky.
 • Vytvorenie vlastného blogu.
 • Návod na umelú inteligenciu ChatGPT, ktorá za teba napíše článok alebo obsah.
 • Technické návody na všetky dôležité nastavenia spojené s prevádzkou webu.
 • Vytvorenie profi emailovej adresy.

CIEĽ: Pôsobiť ako profesionálna VA vďaka profi webstránke, cez ktorú ťa klienti nájdu a cez ktorú si budú môcť objednať tvoje služby.

TÝŽDEŇ 4:

Hľadanie prvých klientov cez inzerovanie

DĹŽKA LEKCIE: 6 videí (spolu 47 minút) + cca 6 hodín praktických úloh

Cena samostatnej lekcie: 297€

 • Ako som si ja našla prvých klientov?
 • 22 webov/portálov, na ktorých vieš inzerovať svoje služby a nájsť si na nich prácu aj ihneď (+ tajné tipy zo zákulisia).
 • Ako vytvoriť zaujímavý inzerát od A po Z? Vrátane šablóny inzerátu, ktorú mám overenú praxou - stačí ti zmeniť kľúčové slová a popis tvojich služieb zaujme každého.
 • Ako na dobrý nadpis a popis inzerátu?
 • Akú cenu uviesť v inzerátoch?
 • Ako získať recenzie za 10 minút?
 • Ako si hľadať zákazky v zahraničí a pýtať si aj 100€ za hodinu práce? (ak vieš anglicky)

CIEĽ: Vytvoriť si prvé inzeráty s ponukou tvojich služieb na najznámejších inzetných portáloch, kde som aj ja sama získala prvých klientov.

TÝŽDEŇ 5:

Techniky na získavanie spoluprác a klientov

DĹŽKA LEKCIE: 10 videí (spolu 118 minút) + cca 5 hodín praktických úloh

Cena samostatnej lekcie: 497€

 • 37 FB skupín, kde si vieš nájsť klientov každý deň + technika nadväzovania spolupráce cez sociálne siete.
 • Ako hľadať klientov cez LinkedIn.
 • Ako hľadať klientov cez pracovné portály.
 • Ako automatizovať hľadanie klientov.
 • Ako hľadať klientov cez Google Ads.
 • Ako zaujať klientov cez FB reklamu.
 • Ako robiť priamy marketing.
 • Ako nájsť klienta cez obsahový marketing.
 • Ako si nájsť prácu cez agentúry na virtuálne asistentky (+ tipy na SK/EN agentúry).

CIEĽ: Ukázať a vyskúšať si 9 najlepších spôsobov, ako si vie virtuálna asistentka nájsť dlhodobo klientov a nemať núdzu o prácu, či peniaze. Nájdeš si 1. klienta.

TÝŽDEŇ 6:

Aplikácie a nástroje pre virtuálnu asistentku 

DĹŽKA LEKCIE: 9 videí (spolu 107 minút) + cca 2 hodiny praktických úloh

Cena samostatnej lekcie: 97€

 • Ako vykonávať prácu virtuálnej asistentky efektívne a prehľadne.
 • Aké aplikácie do notebooku a mobilu potrebuje každá virtuálna asistentka na lepšiu organizáciu, produktivitu a vyššiu chuť do práce? (18 tipov a odporúčaní z praxe)
 • Ako efektívne komunikovať s klientmi a aké aplikácie sú na to najlepšie?
 • Ako si merať odpracovaný čas a klientovi reportovať + fakturovať prácu?
 • Systém práce: Ako mať prehľad vo všetkých úlohach, klientoch a nikdy na nič nezabudnúť?

CIEĽ: Naučiť sa, ako si manažovať úlohy, klientov, ako na nič nezabudnúť, mať v práci poriadok a byť produktívnejšia.

TÝŽDEŇ 7:

CHALLENGE - Zarob si prvých 1000€ ako VA

DĹŽKA LEKCIE: 30 dní, ak si pripravená makať

Cena samostatnej lekcie: 197€

 • Challenge o FYZICKÚ TROFEJ. Ak aplikuješ všetko, čo sa v kurze naučíš a za prvých 30 dní po skončení kurzu zarobíš 1000€ ako VA, vyhrávaš automaticky fyzickú trofej, ktorú ti pošlem poštou. Je len na tebe, ako vážne to myslíš a či si ochotná ísť do toho na 110%! S trofejou získaš aj ponuku na rozhovor.
 •  Získanie certifikátu.

CIEĽ: Nakopnúť svoju kariéru hneď na začiatku, hneď v prvých 30 dňoch zarobiť prvých 1000€ a vyhrať zlatú trofej.

+ 12 BONUSOV

v hodnote 1802€ teraz k programu ZDARMA

Samostatne nepredajné

1. Certifikát o absolvovaní kurzu

Koniec kurzu virtuálnej asistentky znamená nový začiatok kariéry vďaka certifikátu, ktorý tvojmu budúcemu zamestnávateľovi/klientovi zaručí, že vieš všetko, čo virtuálna asistentka vedieť má. Za to ručím svojím menom a vybudovanou najúspešnejšou komunitou VA na Slovensku. 🙂

Cena podpory je 197€/rok

2. Doživotné VIP členstvo v skupine na Facebooku

Pýtaj sa, rieš technické problémy, preposielaj ponuky práce, či nájdi si prácu od iných študentiek, ktoré nestíhajú. Čo by som ja dala za takúto pomoc na začiatku... Nie si v tom sama, budeme ti pomáhať, zodpovieme ti technické otázky, ale dáme ti aj spätnú väzbu na tvoje úlohy.

Ročné členstvo v hodnote 97€/rok

3. Komunita a pozvánky na akcie

Vstupom do kurzu získaš automaticky pozvánku na "tajné" živé akcie, ktoré organizujeme. Aktuálne za sebou máme sériu najväčších konferencií virtuálnych asistentiek v histórií Slovenska. Už teraz plánujeme nové termíny, chaty, spoločnú večeru, či kávu. Virtuálky u nás sa stretávajú v rôznych kútoch Slovenska a pomáhajú si. Získaš veľa priateľstiev. 🙂

Samostatne predajné za 297€

4. Archív 30+ živých vysielaní (20+ hod.) a rozhovorov

Dám ti všetky záznamy z celých 2 rokov, kedy sme naživo zodpovedali hádam každú otázku, či každý problém, s ktorými sa VA môže na svojej ceste stretnúť. Dostaneš 30+ videí s aktuálnymi tipmi, trikmi, odporúčaniami alebo problémami, ktoré skôr, či neskôr budeš hľadať. A k tomu aj množstvo rozhovorov s úspešnými VA, ktoré si kurzom prešli a dnes si zarábajú cez 1000€ mesačne.

Nepredajné - len pre najšikovnejších

5. Ponuka práce

Stále ma oslovujú klienti, ktorým sa však kvôli kurzu už nestíham venovať. Všetky ponuky teda zverujem absolventkám môjho kurzu, prípadne do FB skupiny, ktorej budeš súčasťou. Ak budeš šikovná, vieš tak priamo pracovať pre mojich klientov.

Samostatne predajné za 129€

6. Legislatíva VA

Ako to robiť legálne? Aké máš povinnosti? Ako riešiť faktúry? Potrebuješ živnosť? Ako si živnosť založiť online? Koľko si vieš legálne zarobiť aj bez živnosti? Ako riešiť platby, účtovníctvo, či dane? Čo ak si na materskej? Čo ak už máš zamestnanie? Čo ak ešte študuješ? Toto všetko si zrozumiteľne vysvetlíme. Ako bonus k bonusu získaš vyše 1 hodinový záznam s účtovníčkou, ktorá celú problematiku ešte doplní o jej prax a skúsenosti + časté otázky a odpovede.

Samostatne predajné za 497€

7. Šablóny, zmluvy, cenníky, portfólio

Rovno dostaneš šablóny na úplne všetko. Dám ti moje 2 overené cenníky, vyplnené portfólio VA (aj životopis v jednom), hotovú zmluvu o dielo od mojej právničky, šablónu balíčkov VA, ale aj šablóny inzerátov. Ušetrím ti stovky eur na právnikov a desiatky hodín, kým by si si takéto cenníky alebo portfólio vymyslela sama. Len tento bonus má 3x vyššiu hodnotu, než celý kurz sám.

Samostatne predajné za 97€

8. LI Robot, ktorý za teba bude hľadať klientov 24/7

Jeden z top spôsobov hľadania klientov je LinkedIn. Preto ti dám kompletný video-návod, ako si založiť a vyplniť LinkedIn profil + k tomu ti ukážem jednu aplikáciu - robota (na 5 dní je zadarmo), ktorý ti nájde klientov lusknutím prstov.

Samostatne predajné za 197€

9. Technické návody

Aj keď si technický antitalent, nepotrebuješ vedieť nič. Na každú aplikáciu, či nástroj, ktorý virtuálna asistentka používa alebo s ním budeme pracovať, dostaneš podrobný video návod. (Trello, Toggl, Evernote a Clickup na organizáciu práce, Canva na tvorbu grafiky, FB Business manager na spustenie reklám, Wordpress na tvorbu webov, Mailchimp na email marketing, Faktury-Online na faktúry, Google Ads na reklamy...).

Ročná aktualizácia v cene 97€

10. Doživotný prístup a aktualizácie

Program každý mesiac vylepšujeme podľa vašej spätnej väzby a pridávame obsah, vďaka čomu aj cena programu rastie. Už teraz pracujeme na nových moduloch a každý týždeň pribúda nový záznam zo živého semináru na aktuálne témy. Ak si program zakúpiš dnes, prístup máš k nemu už navždy a nový obsah máš v cene, aj keď neskôr kurz bude stáť mnohonásobne viac.

Samostatne predajné za 97€

11. Akčný plán na 30 dní praxe

Čo by som urobila dnes, ak by som mala začínať od nuly, nemala som žiadneho klienta a chcela by som sa za 1 mesiac dostať na 1500€ mesačne? Presný plán nájdeš v tomto dokumente. Je tam v Exceli prehľadne presný rozpis, čo a ako máš v ktorý deň urobiť. Stačí ti plniť TO-DO list z tabuľky počas 30 dní a šanca na úspech rýchlo rastie. Tento plán som robila aj na základe odporúčaní absolventov, ktorým sa podarilo splniť výzvu a zarobiť si 1000€+ za prvých 30 dní. 

Samostatne predajné za 97€

12. Minikurz delegovania práce

Tak, ako ty potrebuješ kurz virtuálnej asistentky, aj tvoj budúci klient potrebuje kurz, ako správne spolupracovať s virtuálnou asistentkou. Môj manžel, ktorý s VA spolupracuje už 7 rokov, preto pripravil praktický tréning, ktorý tvojmu klientovi ukáže, ako s VA spolupracovať a ako jej správne delegovať prácu, aby ste mali v práci poriadok. Teda rovno máš k dispozícií aj kurz pre tvojho klienta, ktorý ozaj ocení a otvorí mu oči. Súčasťou je aj reklamné animované video, ktoré tvojim klientom pomôže pochopiť, kto je VA a prečo s tebou spolupracovať.

Čo na to hovoria absolventky?

Vyjadrenie tých, ktorí si programom prešli, hovoria za všetko... Toto nie je žiadna nudná teória, ale praktický návod, ako si nájsť klienta a zarobiť si ako VA prvé eurá.

Kristína Janečková

Virtuálna asistentka & Kouč
Keďže ma už nebaví sledovať toľko nešťastných žien, ktoré rodinu vidia len skoro ráno a neskoro večer, rozhodla som sa urobiť môj program dostupný pre každého, kto je odhodlaný zmeniť svoj život. Ak si to ty, celý program s doživnotným prístupom ti dám doslova za symbolickú sumu 197€ aj s garanciou vrátenia peňazí. Ponuka ale platí len do vypršania odpočtu nižšie. Kto nevie ísť do akcie hneď, nie je to preňho.

Urob prvý krok na ceste za slobodným životom, v ktorom nemusíš ráno vstávať do práce.

Nevieš sa rozhodnúť, či je to pre teba?

9 dôvodov, prečo aj ty potrebuješ Akadémiu VA 2.0

 • 1
  Nové znalosti a skúsenosti do životopisu
  Naučíš sa tvoriť obsah na sociálne siete, tvoriť grafiku, efektívne komunikovať, robiť online marketing, či využívať desiatky aplikácií a nástrojov. To nevyužiješ len v podnikaní, ale tieto znalosti ti uľahčia aj hľadanie práce v budúcnosti.
 • 2
  Nadpriemerný príjem
  Síce ti presné číslo, ktoré môžeš zarábať, garantovať nemôžem, no ako si si mohla prečítať skúsenosti absolventiek vyššie, vedia si zarobiť nadpriemerné peniaze (+/- 15€/hod) a tie najšikovnejšie nemajú problém zarobiť si od 2200€ mesačne vyššie.
 • 3
  Flexibilný pracovný čas
  Sama sa rozhodneš, či si všetko odmakáš za 1 deň a potom máš voľno alebo to budeš robiť po víkendoch, večer, ráno, naobed, či cez prestávku v škole. Sama si určíš, či chceš mať 1 klienta alebo ich chceš mať rovno 10 - je na tebe, koľko času tomu chceš venovať a kedy chceš pracovať.
 • 4
  Možnosť cestovať
  Keďže práca virtuálnej asistentky môže byť vykonávaná z akéhokoľvek miesta na svete, účastníci budú mať možnosť cestovať po celom svete a pracovať z akéhokoľvek miesta, ktoré si vyberú (odporúčam Thajsko alebo Bali). 🙂
 • 5
  Nezávislosť
  Žiadny šéf, ktorý ťa drží pod palcom a keď ťa vyhodí, si zo dňa na deň bez príjmu. Ako freelancerka (VA) máš aj viacero klientov a odchod 1 klienta ti príjem takmer nijako neovplyvní. Rýchlo si vieš nájsť náhradu cez 9 techník.
 • 6
  Žiadne obmedzenia dovolenky
  Ako VA podnikáš na voľnej nohe - nemusíš sa pýtať svojho šéfa na dovolenku, pretože si platená za to, že mu dodáš nejakú službu, nie za to, že sedíš v kancelárií. Na dovolenke môžeš byť aj celý rok a prácu vieš dokončiť aj z pláže.
 • 7
  Využitie umelej inteligencie
  Umelá inteligencia skôr či neskôr nahradí rôzne pracovné pozície. Buď to využiješ teraz vo svoj prospech a naučíš sa s tým pracovať, či zarobiť si na tom alebo budeš o 5-10 rokov ľutovať, že nemáš prácu a ušla ti vlna.
 • 8
  Neobmedzené možnosti rastu
  Každým klientom sa tvoje skúsenosti rozrastajú, vďaka čomu si za rovnaké služby môžeš pýtať stále viac a viac.
 • 9
  Komunita
  Si súčasťou komunity, ktorá sa navzájom podporuje cez FB skupinu. Spolu cestujeme, radíme si a plánujeme aj letnú chatu. Vidíme sa aj 1x týždenne na webinári. 🙂

Ako sa zmení tvoj kariérny život po absolvovaní celého programu?

PRED

 • Mala si problém uplatniť sa na trhu práce a nevedela si získať vysnívanú prácu.
 • Myslela si si, že nevieš nič, za čo by ti firmy platili na diaľku aj 15€/hod.
 • Nevedela si, koľko peňazí si môžeš pýtať, keď pre niekoho na diaľku pracuješ ako VA.
 • Nevedela si, ako sa odlíšiť od konkurencie a prečo by firmy mali nejakú zaujímavú pracovnú ponuku zveriť práve tebe.
 • Nevedela si, ako a kde nájsť firmu, ktorá potrebuje VA a ktorá ti rada zaplatí.
 • Nevedela si nič o online marketingu, sociálnych sieťach, komunikácií, či grafike.
 • Nepoznala si aplikácie a nástroje, ktoré sú nevyhnutné, keď podnikáš cez internet a ktoré ti uľahčia prácu.
 • Pracovala si od rána do večera a žila si len pre víkendy, či 20 dní dovolenky za rok.

PO

 • Získala si obrovskú výhodu na trhu práce a certifikát, ktorý ti pomôže uplatniť sa.
 • Našla si top 10 služieb, ktoré už ovládaš, a za ktoré ti podnikatelia krásne zaplatia.
 • Vytvorila si si cenník, ktorý je priamoúmerný tvojim schopnostiam a praxi.
 • Vybudovala si si brand, ktorý ťa odlíši od konkurencie a šanca, že získaš job snov, je minimálne 20x vyššia.
 • Našla si 9+1 efektívnych spôsobov, ako si rýchlo nájsť prvých platiacich klientov.
 • Naučila si sa hlavné zručnosti, ktoré ti pomôžu zarobiť si online na voľnej nohe.
 • Naučila si sa používať základné nástroje, ktoré potrebuješ na komunikáciu, faktúry, či manažment a report práce.
 • Máš flexibilný pracovný čas a dokážeš sa uživiť odkiaľkoľvek na svete online.

ČASOVÝ + OBSAHOVÝ PLÁN

Ak sa kurzu budeš aktívne venovať v priemere 20 minút denne, za 49 dní môžeš mať rozbehnutú úspešnú kariéru virtuálnej asistentky a zarábať si prvé peniaze. Nižšie si môžeš stiahnuť plán kurzu, kde sa dozvieš, akej hlavnej téme sa budeš venovať v konkrétnom dni. Všetko je logicky rozdelené tak, aby to dávalo zmysel a všetky úlohy na seba postupne nadväzujú.

Stiahni si rozpis programu v PDF cez tento odkaz.

ZHRNUTIE

Akadémia virtuálnych asistentiek

Akčný praktický plán, ako si vybudovať nadpriemerný príjem ako virtuálna asistentka krok po kroku za 7 týždňov. Všetko, čo potrebuješ vedieť o zarábaní z domu na voľnej nohe, na jednom mieste. A to všetko obohatené o super podporu, hodnotné bonusy a garanciu vrátenia peňazí, ak to nebude pre teba.

PREDSTAV SI:

 • Máš možnosť sa zo dňa na deň zbaliť a ísť pracovať na niekoľko mesiacov z pláže. Je jedno, aká je tvoja vysnívaná destinácia. Šéf ti nedýcha na krk a môžeš mať pri práci aj nohy v bazéne (nezabudni na opaľovací krém!).
 • Môžeš byť celý rok doma s rodinou a od nikoho si nemusíš pýtať dovolenku, ani deň voľna. Pracuješ vtedy, keď sa ti chce alebo máš čas a je na tebe, či si prácu urobíš ráno, na obed, večer alebo cez víkendy. Vopred si nastavíš, koľko hodín denne alebo koľko dní v týždni chceš pracovať.
 • Zarábaš nadpriemerné peniaze (skúsené VA si pýtajú aj 15-20€/hod.) tým, že pomáhaš podnikateľom s bežnými činnosťami a predchádzaš tak ich vyhoreniu z práce. Všetky nevyhnutné zručnosti získaš v kurze.

ČO VŠETKO ZÍSKAŠ?

 • TÝŽDEŇ 1: Výber zamerania, služieb a cenník  (197€)
 • TÝŽDEŇ 2: Prezentácia tvojich služieb a osobný brand (197€)
 • TÝŽDEŇ 3: Vstup do online sveta s vlastným webom (197€)
 • TÝŽDEŇ 4: Hľadanie klientov cez inzertné portály (297€)
 • TÝŽDEŇ 5: Techniky na získavanie spoluprác a klientov (497€)
 • TÝŽDEŇ 6: Aplikácie a nástroje pre virtuálnu asistentku (97€)
 • TÝŽDEŇ 7: CHALLENGE o zlatú trofej a zarábanie prvých €€€ (197€)
 • BONUS 1: Certifikát (nepredajné)
 • BONUS 2: Doživotné členstvo vo VIP skupine (197€/rok)
 • BONUS 3: Pravidelné živé vysielania a pozvánky na akcie (97€/rok)
 • BONUS 4: Archív živých vysielaní (297€)
 • BONUS 5: Ponuka práce (nepredajné)
 • BONUS 6: Legislatíva v skratke (129€)
 • BONUS 7: Šablóny, zmluvy, cenníky, životopis, portfólio... (497€)
 • BONUS 8: Návod na robota, ktorý ti nájde klientov (97€)
 • BONUS 9: Technické návody na všetko (197€)
 • BONUS 10: Doživotné aktualizácie a doživotný prístup (97€/rok)
 • BONUS 11: Akčný plán na 30 dní (97€)
 • BONUS 12: Minikurz delegovania práce pre tvojho klienta (97€)
 • 14 DNÍ NA VRÁTENIE PEŇAZÍ

Hodnota kurzu spolu s bonusmi 3481€

Normálna predajná cena 497€

Dnes len 197€

cena je s DPH a s doživotným prístupom

Aby som mohla pomôcť čo najväčšiemu počtu ľudí, rozhodla som sa urobiť kurz dostupný pre každého a miesto 1000€ (čo je minimálna hodnota programu), urobiť akciu len za 197€. Sľúb mi však, že aj napriek tomu to budeš brať vážne, ako keby si do toho dala 1000€ a splníš všetky výzvy, ktoré ťa čakajú. Poď do akcie a ukáž sama sebe, že na to máš. Rozbehni si kariéru virtuálnej asistentky a získaj vysnívaný život. Pripravená?


DÁVAM TI 14 DNÍ NA VYSKÚŠANIE:

Ak máš strach, že program nebude to, čo som ti sľúbila a jeho obsah sa ti nebude páčiť alebo ti nebude fungovať, dávam ti garanciu vrátenia peňazí. Objednaj a zaplať teraz. Ak to nebude to, čo si očakávala, do 14 dní napíš na info@pinkasistent.sk vetu: "Dobrý deň, poprosím o storno kurzu" z emailu, s ktorým si sa zaregistrovala. Zruším ti členstvo a do 3 prac. dní ti vrátim plnú sumu peňazí, ktorú si zaplatila. Ak nechceš, nemusíš uviesť ani dôvod. Rozhodnutie, či ti to za tie peniaze stojí, urobíš až o 14 dní, nie dnes. Je to fér?

Ako to bude prebiehať?

Pozri si video vedľa, kde ti ukážem viac zo zákulisia programu a uvidíš, ako to vyzerá vo vnútri programu. Celý čas ťa budem sprevádzať ako animovaná postavička a robiť s tebou krok po kroku na tvojej ceste praktické úlohy.

Je to pre mňa?

 • Áno, ak máš chuť zmeniť prácu, či začať pracovať sama na seba (podnikať).
 • Áno, ak si nevieš predstaviť chodiť do zamestnania až do dôchodku na 8 hodín denne a mať len 20 dní dovolenky ročne.
 • Áno, ak si ambiciózna, chceš od života viac a nie je ti jedno, čím sa živíš.
 • Áno, ak si zodpovedná a samostatná. Nemať šéfa a nemať viazanosť si vyžaduje disciplínu, inak prepadneš lenivosti a skôr ti to uškodí.
 • Áno, ak ťa motivuje kariéra a postupné zlepšovanie nielen seba, ale aj svojho zárobku a života. VA je hlavne o neustálom vzdelávaní.
 • Áno, ak miluješ cestovanie a slobodný životný štýl, kedy celý deň tráviš tak, ako chceš, kde chceš a s kým chceš.
 • Áno, ak si na materskej (alebo plánuješ ísť) a hľadáš flexibilný príjem z domu.
 • Nie, ak si spokojná so svojou aktuálnou prácou a chceš ju robiť do konca života.
 • Nie, ak si stotožnená s tým, že budeš chodiť do konca života na 8 hodín denne do práce a budeš žiť len pre víkendy.
 • Nie, ak nie si ambiciózna a je ti jedno, koľko zarobíš a ako zarábaš.
 • Nie, ak je vzdelanie v tvojom živote až na poslednom mieste a nie si otvorená učeniu sa nových vecí.
 • Nie, ak ťa nemotivuje kariéra a hľadáš len rýchly a jednoduchý zárobok. Je ti jedno, čo robíš, kde bývaš, či akých máš kolegov.
 • Nie, ak nie si ochotná investovať (čas, peniaze, energiu) do niečoho, čo sa ti môže neskôr niekoľkonásobne vrátiť.
 • Nie, ak miluješ sedieť celý deň v kancelárií a žiješ len pre prácu a kolektív.

O autoroch

Ing. Kristína Janečková

Zakladateľka PinkAsistent
Vyštudovala daňovníctvo na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Popri štúdiu pracovala ako call support, account intern, ale aj ako predavačka v pekárni. Behom 3 rokov sa vďaka geniálnemu marketingu stala jednou z najvyhľádavanejších virtuálnych asistentiek v SR a v rámci stránky PinkAsistent dáva prácu aj iným šikovným virtuálkam. Špecializuje sa hlavne na sociálne siete a študentkám pomáha rozbehnúť svoju kariéru cez overený a jedinečný systém MMPVA. Po získaní dostatočných skúseností a po narazení na kariérny stupeň, v ktorom musela klientov odmietať, sa rozhodla pomôcť aj iným dievčatám začať svoju slobodnú kariéru a spustila svoj vlastný online kurz.

Ing. Adam Janečko

Podnikateľ & Marketingový expert
Vyštudoval marketing na EUBE, popri štúdiu stihol absolvovať 2 roky akceleračného programu Nexteria a už od svojcih 15-tich rokov pôsobí ako freelancer. Začínal ako "virtuálny asistent" a pomáhal firmám hlavne s marketingom, grafikou a webom. Neskôr založil niekoľko úspešných firiem, ako je Creativum, TuningWebu, Quickmenu, Influa a iné. Je expert na marketingové stratégie, tvorbu webov a predaj cez internet. V tomto kurze ti odovzdá svoje know-how hlavne v oblasti tvorby webu a získavaní klientov cez internet. V tomto kurze ti odovzdá celé svoje know how tiež a uvidíte sa spolu aj na spoločných webinároch. Mimo toho je Kristínin manžel a podieľal sa na založení projektu Pinkasistent. 🙂

Študentky a iní špecialisti

V programe nájdeš aj rozhovory s absolventkami, ktoré sa s tebou podelia o ich skúsenosti, či dajú ti tipy, čo im konkrétne pomohlo začať si zarábať na full time ako virtuálna asistentka. Pripravujeme postupne aj nové moduly s expertmi z rôznych oblastí, ktorí ti odovzdajú svoje skúsenosti tiež.

Pozri si rozhovor so spoluautorkou programu

Časté otázky + odpovede

Ak máš otázku, niečo ti nie je jasné alebo sa nevieš rozhodnúť, na 99% nájdeš odpoveď nižšie.

Kto je VA a čo je jej náplň práce?

VA je inými slovami freelancer. A freelancer jednoducho poskytuje služby, ktoré ovláda, na voľnej nohe. Niekto vie a baví ho robiť grafiku, tak ako VA pomáha firmám s tvorbou grafiky. Niekto iný celý život pracoval v účtovníctve, tak sa ako VA špecializuje na to, že na voľnej nohe poskytuje účtovné služby. Je len na tebe, v čom máš prax a čo ťa baví. Ako VA to začneš ponúkať na voľnej nohe a zarábať si tak slobodne odkiaľkoľvek na svete.

Je tento online kurz vhodný pre úplných začiatočníkov?

Áno, náš kurz je navrhnutý tak, aby bol vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Všetko potrebné sa naučíte počas kurzu, od výberu služieb, ktoré vás bavia, cez nastavenia cenníka, hľadanie klientov, až po vystavovanie faktúry.

Kedy kurz začína?

To je na tebe. Kurz je online formou predpripravených videí, na ktoré nadväzujú cvičenia a "domáce úlohy," takže kedy máš čas, si otvoríš danú lekciu a postupne si krok po kroku buduješ kariéru VA. Môžeš teda začať hneď po registrácií, aj dnes. Môžeš si ale kurz zakúpiť teraz a ak práve nemáš čas, na prvé lekcie sa môžeš pustiť kľudne aj o týždeň, či o mesiac. Do kurzu máš doživotný prístup, takže si to vieš prispôsobiť, koľko času a koľko dní v týždni tomu chceš venovať. Je to na tebe.

Nič neviem a nemám žiadne skúsenosti... Čo teraz?

Sama som vyštudovala vysokú školu v oblasti daňovníctva a poviem ti pravdu - VŠ ma okrem teórie nenaučila nič, dodnes som v daňovníctve nepracovala a nemala som žiadnu reálnu prax z práce, kde by som sa naučila niečo, čo potrebuje VA. Musela som ísť spôsobom pokus-omyl a sama prísť na to, čo a ako sa má robiť. Trvalo to síce 2-3 roky, ale dnes si ako VA viem zarobiť krásne peniaze a cestovať po svete, aj keď som začala bez praxe a znalostí. Teda nie, nepotrebuješ prax, ani 2-ročnú prax v administratíve. V kurze sa naučíš základy všetkého, čo budeš potrebovať a po dokončení si vieš rovno začať zarábať.

Musím začať hneď po registrácií? Alebo si môžem kurz kúpiť teraz a začať neskôr?

Sama si prispôsobíš, kedy sa kurzu budeš venovať a kedy začneš. Po zakúpení máš prístup k obsahu navždy. Je na tebe, či začneš hneď alebo o týždeň, mesiac, o rok. Vôbec nemusíš začať dňom registrácie. Dokonca aj keď ide o 7 týždňový kurz, 1 modul určený na 1 týždeň vieš prechádzať ako dlho chceš. Ak si ho pozrieš celý a splníš všetky úlohy, až potom môžeš ísť na ďalší, čo môže byť po týždni, dvoch, ale aj po mesiaci. Ak nejaký týždeň budeš na dovolenke, či budeš toho mať veľa, kľudne si vieš kurz stopnúť a vrátiť sa k lekcii, kde si skončila aj o rok neskôr. To je výhoda online vzdelávania, pretože ideš vlastným tempom - začínaš aj končíš vtedy, kedy ti to vyhovuje.

Koľko času mi kurz zaberie?

Kurz je robený tak, aby si popri tom stíhala aj prácu, aj školu, či dokonca aj dieťa. 🙂 Ak pôjdeš vyššie na tejto stránke (obsah kurzu), pri každej lekcii je napísané, koľko videí a v akej dĺžke sa v jednotlivej lekcii nachádza. Teória vo videách má spolu 557 minút, čo je asi 80 minút na 1 týždeň alebo asi 12 minút na 1 deň. Videá sú veľmi stručné a nebudem ťa zdržiavať omáčkami. Viac času ti však zaberie prax a aplikácia úloh, ktoré ti zadám v každej lekcii. Niekto si na týchto úlohach dá záležať a venuje tomu aj 3 hodiny, niekto iný to zbúcha za 5 minút. Teda nedá sa presne povedať, koľko ti to zaberie. Myslím si, že 15-20 minút denne (mimo víkendov) je tak akurát, ak to veľmi nebudeš hrotiť, ale nie si ani flákač. Záleží to ale aj od lekcie. Niektoré týždne budú jednoduchšie a stačí ti na nich 5 minút denne, niektoré náročnejšie a vyžadujú si aj 30 minút denne. Ak nejaký týždeň nebudeš mať čas, budeš na dovolenke a pod., nie je problém program na pár dní, či týždňov stopnúť a následne pokračovať tam, kde si skončila. Presne to je výhoda online vzdelávania - časovo si to môžeš prispôsobiť tak, ako to vyhovuje tebe a ak nebudeš stíhať, nikto na teba nebude tlačiť a môžeš ísť svojím tempom. Máme aj študentky, ktoré sú veľmi vyťažené a 1 lekciu majú rozdelenú na 3 týždne, t.j. zo 7 týždňového kurzu si urobili 21 týždňový - nemá to nič spoločné s ich výsledkami a aj ty si to môžeš rozdeliť ako len chceš.

Stíham popri tom aj školu, aj dieťa, aj prácu?

Určite áno. V kurze máme veľa mamičiek na materskej, študentov, ale aj pracujúcich ľudí, ktorí majú dosť bežnej práce a snažia sa začať zarábať slobodne. Máme dokonca aj slobodnú mamičku 3 detí, ktorá chodí do full-time práce, stará sa sama o deti, popri tom študuje 2 naše kurzy a ešte si dokáže mesačne zarobiť aj slušnú sumu z domu ako virtuálna asistentka (robila som s ňou aj podcast - volá sa Peťka a rozhovor s ňou nájdeš aj vyššie na tejto stránke). Všetko sa dá, ak chceš.

Aké sú podmienky na získanie certifikátu?

V každom module budeš mať úlohy, ktoré budú buď dobrovoľné alebo povinné (napr. budeš si musieť vybrať top 10 služieb, ktoré budeš ponúkať, vybrať si svoj názov, vytvoriť si svoje logo, vytvoriť si inzerát s popisom svojich služieb a pod. - všetky úlohy budú praktické a ich plnením si postupne buduješ svoj biznis). Po registrácií do kurzu získaš odkaz na svoj osobný Google Drive, kde budeš povinné úlohy postupne nahrávať. Po splnení všetkých povinných úloh si na konci len vyplníš formulár a my ti vytvoríme certifikát. Na splnenie potrebuješ mať hotových aspoň 80% povinných úloh.

Garantuješ mi úspech, ak si zakúpim kurz?

Tento kurz môžeš brať ako recept na koláč. Sú ľudia, ktorým dáš aj ten najlepší recept na koláč, no výsledok bude stať za nič, pretože popri jeho pečení sledovali TV, vďaka čomu sa im spálil alebo z nedbanlivosti kúpili iné suroviny, než boli v recepte napísané... Prípadne niečo v recepte zmenili, pretože si mysleli, že oni vedia všetko najlepšie... Alebo ešte lepšie, ani sa do pečenia nepustili, pretože všetko im bolo prednejšie a odkládali to stále na zajtra. A potom sú ľudia, ktorým dáš len obyčajný recept, ale ich ambícia upiecť super koláč ich bude motivovať si všetky detailné informácie vygoogliť, do prípravy dajú 100% a výsledok bude vynikajúci.... S týmto programom je to tak isto. Ten môžeš brať ako super detailný recept na kariéru virtuálnej asistentky... No to, aký bude výsledok, už nezáleží od nás, ale od teba. Koľko do toho dáš, toľko dostaneš. Neviem ti garantovať 100% úspech. Garantovať ti viem len to, že ja som si vďaka tomuto know-how vybudovala kariéru úspešnej virtuálnej asistentky a do tohto kurzu som dala všetko, čo viem. To dokazujú aj moje recenzie a príbehy študentiek, ktorým sa to podarilo vďaka tomuto programu tiež. Poviem ti to ale narovinu - sú aj študentky, ktoré sa na to vykašľali po pár dňoch. Záleží len na tebe, ako veľmi chceš zmeniť svoj život a či si ochotná prekročiť aj komfortnú zónu.

Aký je ideálny vek?

Každý. 🙂 Najideálnejšie je zúčastniť sa popri VŠ - tak som začínala aj ja (alebo po škole). No ako všade, aj tu platí, že čím skôr sa to naučíš, tým skôr to v živote využiješ. Ak si po škole, tak to samozrejme nie je prekážka. Veľká časť virtuálnych asistentiek sa k tomu dostane práve až na materskej, kedy hľadajú možnosť pracovať z domu. No v kurze máme aj staršie ženy (50+), ktoré sa po rokoch praxe v korporáte rozhodli zmeniť svoj život a začať podnikať. Teda ak to mám zhrnúť, ideálny vek proste neexistuje. Ak chceš zmeniť svoj život, naučiť sa niečo nové alebo zmeniť prácu, prihlás sa. V zahraničí poznám veľa úspešných virtuáliek, ktoré majú okolo 50-60 rokov a firmy sa o nich idú pobiť. A naopak osobne poznám aj jedno 15-ročné šikovné dievča, ktoré zarába viac ako ja. 😀 Na veku nezáleží...

Koľko zarába virtuálna asistentka?

Tak ako v každom podnikaní sa to nedá určiť presne a záleží to od skúseností a odbornosti. Z praxe ti poviem, že bežná hodinová sadzba na SK/CZ trhu sa hýbe na úrovni 15€/hod. v hrubom. Poznám ale pár VA, ktoré sú naozaj špecialistky vo svojej oblasti a pýtajú si aj 3x toľko.. Pri špecifických odborných činnostiach (tvorba webov, tvorba marketingových kampaní, tvorba loga...) sa to môže vyšpĺhať naozaj vysoko (niekto si len za logo/web pýta 500-1000€ a dokáže ho vytvoriť za 3 hodiny). Ale naopak poznám aj také, ktoré si pýtajú 8€ za hodinu (to sú hlavne úplné začiatočníčky, ktoré nevedia ako na to a nemajú know-how, aké získaš ty :)). V zahraničí (USA, Škandinávia) zas je bežné, že virtuálne asistentky - hlavne špecialistky na marketing alebo copywriting si pýtajú aj 50-100€ za hodinu práce. Teda ak vieš anglicky, môžeš sa sústrediť na zahraničný trh a svoju odmenu tak raketovo posunúť - aj to si v programe ukážeme. Najviac sa ale zarába predajom jednorázových služieb, ako je spomínaná tvorba loga, tvorba grafiky, či tvorba obsahu na soc. siete. Tam nie si platená od času, ale od výkonu a napr. za 1 banner, ktorý vytvorím za 10 minút, si ja osobne pýtam 49€. Teda aby som odpovedala otázku... Ak by si pracovala len na SR klasicky 8 hodín denne (mimo víkendov - teda 20 dní v mesiaci) za priemernú odmenu 15€/hod., je to asi 2400€ v hrubom (po zaplatení daní, odvodov a pod. to môže byť okolo 1500-1800€ v čistom, ak už budeš mať rozbehnutú kariéru a stálych klientov). Sú ale samozrejme VA workoholičky, ktoré makajú aj 10 hodín denne aj cez víkendy a vedia si zarobiť popravde aj raz toľko. Na mojom YouTube nájdeš rozhovor s Veronikou, ktorá si bez praxe hneď po škole ako VA dokáže zarobiť aj 3000-4000€ mesačne. A to len vďaka tomu, čo sa naučila v kurze, ako ti sama prezradí. No sú aj také, ktoré si ako VA zarábajú ešte popri ďalšej práci a privyrobia si tak len 600-800€ mesačne navyše. Je to teda veľmi individuálne. Jedno je však isté. V 97% prípadoch je to viac, než by si dostala v prepočte na hodinu práce v bežnom zamestnaní, kde by si nastúpila hneď po škole bez skúseností. Nehovoriac o benefitoch, ako je flexibilný pracovný čas, či možnosť pracovať odkiaľkoľvek na svete bez viazanosti, kde ti šéf neurčuje, koľko max. dní v roku môžeš mať dovolenku.

Je to len pre ženy?

Väčšina virtuálnych asistentiek sú v praxi ženy. Ja som žena, moje prvé študentky, pre ktoré som robila prvé návody, boli ženy, preto som aj celý kurz prispôsobila pre ženy (vo videách sa ti budem prihovárať v ženskom rode, nakoľko to pre mňa je prirodzené). No samozrejme túto činnosť môže robiť aj chlap. Nie jeden chlap je virtuálny asistent, ktorý je dokonca úspešnejší, než niektoré ženy. S kurzom mi pomáhal aj môj manžel a v kurze máme aj pár chlapov. Je to len o tom, kto ako zamaká, kto sa čo naučí a kto sa ako dokáže predať. Na pohlaví nezáleží. Ak si chlap a nebude ti vadiť, že sa k tebe vo videách prihovárame ako k žene (pretože 99% ľudí na webinároch aj v komunite sú ženy), prihlás sa. 😀

Je to pre mňa veľa peňazí...

Rozumiem, že niekedy sú financie problém a nie každý má hneď na to, aby investoval do vzdelania, ktoré mu prinesie výsledky až neskôr. Ak sú u teba problém peniaze, napíš nám na info@pinkasistent.sk, pozrieme sa na tvoju situáciu a môžeme sa dohodnúť na splátkach. Navyše ak sa bojíš, že to nebude správna investícia, stále to môžeš skúsiť a do 14 dní sa rozhodnúť. Ak ti to nebude dávať zmysel a obsah nebude prínosný, napíš 1 email a vrátim ti peniaze. Nechcem, aby si dávala peniaze do niečoho, čo ti nedáva zmysel.

Čo ak som nič také nikdy nerobila a nemám žiadnu prax?

Ak vieš pridať fotku na Facebook a Instagram a ak vieš napísať a poslať email, tak teoreticky všetky základy práce na PC máš a nepotrebuješ vedieť nič iné. Všetko ostatné sa naučíš v kurze. Ak máš aj nejaké špecifické predchádzajúce znalosti, je to iba bonus pre teba. Virtuálna asistentka ale často robí len všeobecné veci, ktoré dnes vedia aj deti na základnej škole, takže skúseností sa neboj. Stačí ti vedieť používať internet a odborné veci ako tvorba grafiky, marketing, či iné sa už naučíš v kurze.

Nebude tu veľká konkurencia, ak bude virtuálnou asistentkou vďaka tomuto kurzu aj pár stoviek dievčat?

Dobrá otázka, tu sa trošku rozpíšem... To isté by som sa mohla spýtať na vysokú, či strednú školu. Ak vyštuduješ napr. ekonómiu, nebudú tvoji spolužiaci tvoja konkurencia? Budú. A ver mi, že ich bude niekoľko desiatok tisíc každý rok, nie len pár desiatok. Našťastie prax je taká, že firmy potrebujú stále viac a viac pracovnej sily a 90% študentov po VŠ nemá problém si do 3 mesiacov nájsť prácu, aj keď to isté každý rok vyštuduje napr. 10 000 študentov. Poďme počítať... Na Slovensku je aktuálne okolo 600 000 podnikateľských subjektov (v tom nie je CZ, ani zahraničný trh, kde je tiež veľa potenciálnych subjektov). Každá firma/podnikateľ, či už je to barber, výrobca vína, miestne potraviny, či majiteľ kaviarne, potrebuje riešiť účtovníctvo, odpisovať na emaily, aktualizovať informácie na webe, spravovať sociálne siete, riešiť reklamu, modernizovať logo, zabezpečiť administratívu, obvolať dodávateľov, vytvoriť letáky, nafotiť produkty.... A keďže každý má len 24 hodín, väčšina podnikateľov jednoducho potrebuje pomoc (nie každému sa oplatí platiť zamestnanca na full time - od toho sú virtuálky). Ak je len na našom trhu približne 600 000 potenciálnych zákazníkov a jedna šikovná virtuálna asistentka zvládne max. 10 klientov mesačne (napr. 1 klient na 1 hodinu denne), len na našom malom trhu je príležitosť asi pre 60 000 virtuálnych asistentiek. Nakoľko sama sa v tejto oblasti pohybujem, poviem ti pravdu, že aktuálne sa počet virtuálnych asistentiek na Slovensku hýbe v desiatkach (v zahraniční je to úplne bežné, no ako stále, Slovensko je aj v tomto pozadu a veľký boom príde určite v najbližších rokoch). Teda obsadených je asi 0,01% trhu, preto firmy musia hľadať zamestnancov, ktorí pre nich nie sú výhodní (za zamestnancov potrebujú platiť odvody, platiť ich na 8 hodín denne aj keď nie vždy ich na 8 hodín potrebujú, musia zabezpečiť drahú kanceláriu, poistenia....). Ty ako virtuálna asistentka zvládneš to isté, čo bežný zamestnanec, len z domu, preto si pre firmy výhodnejšia (firma si ťa platí len na toľko hodín, koľko reálne potrebuje a nemusí ti kupovať notebook, či najímať drahú kanceláriu). Teda neboj sa konkurencie, práce tu je viac, než potrebuješ (ja sama už klientov odmietam). Ak pôjdeš podľa nášho systému, prvých klientov sa naučíš nájsť veľmi rýchlo a nemusíš sa báť konkurencie. A povedzme si pravdu, tento kurz si ani zďaleka nekúpi každá študentka na VŠ, pretože v SK mentalite stále nie je zafixované si za informácie platiť. Nie každý dokáže ísť do akcie a investovať do seba. Teda môžeš byť len jedna z mála, ktorá toto know-how má. Využiješ to?

Čo všetko potrebujem mať/ovládať, aby som mohla byť virtuálna asistentka?

Stačí ti notebook a internet (aj keď WIFI sa dá nájsť aj zadarmo na ulici). Nič viac na začiatok nepotrebuješ.

Plánuješ program neskôr vylepšovať?

Určite. Už teraz mám na papieri nové nápady a myšlienky, ktoré ťa chcem naučiť. Plánujeme aj rozhovory s úspešnými virtuálnymi asistentkami, ktoré si týmto programom prešli a ktoré sa s tebou podelia o svoje know-how. Časom teda môžeš očakávať, že v programe bude pribúdať obsah. Ak si ho zakúpiš raz, tieto aktualizácie máš navždy zdarma. O každej aktualizácií ťa informujeme emailom aj vo FB skupine.

Čo ak budem chcieť vrátiť peniaze?

Ak si kurz zakúpiš a nebude ti dávať zmysel, do 14 dní jednoducho napíš email na info@pinkasistent.sk vetu "Prosím o storno kurzu" a pošlem ti 100% peňazí bez zbytočných otázok. Nemusíš ani uviesť dôvod.

Je to akreditovaný kurz? Viem využiť dotáciu od ÚPSVaR?

Nie, zatiaľ to nie je akreditovaný kurz a teda nevieš naňho využiť ani dotáciu z ÚPSVaR. Do budúcna ale nevylučujeme, že požiadame aj o akreditáciu.

Je možnosť, že si nezískam klientov a nezarobím si nič?

To je podobná otázka, ako keby si študovala vysokú školu a profesora si sa spýtala, či ti vie garantovať, že si po škole nájdeš prácu. Nič také ti samozrejme nikto garantovať nevie, nakoľko keď sa sama nebudeš snažiť, nikto za teba klientov hľadať nebude. No správne informácie, znalosť rôznych programov, správne vybudovaný brand, či znalosť marketingu ti dá obrovský náskok v hľadaní práce, či klientov. Ak si prejdeš týmto kurzom, ver mi, že každá firma bude chcieť radšej teba, než niekoho, kto má za sebou bežnú školu a neovláda nič praktické, čo sa ty v tomto kurze naučíš. Jednoducho čím viac toho vieš, tým je väčšia šanca, že si nájdeš platenú spoluprácu. V tomto kurze sa naučíš 9 spôsobov, ako si nájsť platiacich klientov a veľa študentiek tohto kurzu klientov má už niekedy v polovici kurzu. Teda to, čo učím, funguje a viem to cez referencie, či videorozhovory (ktoré nájdeš vyššie) dokázať. No či do toho pôjdeš na 110% a všetko aplikuješ do praxe, je len v tvojich rukách.

+421 918 120 155

info@pinkasistent.sk

Urob prvý krok na ceste za slobodným životom, v ktorom nemusíš ráno vstávať do práce.

Fakturačné údaje:

Creative couple s.r.o.

IČO: 55 144 551

DIČ: 212 188 0585

IČ DPH: SK 212 188 0585

Letná 62/55, Spišská Nová Ves

Ochrana osobných údajov

Obchodné podmienky

PRIHLÁSENIE

Affiliate

Prehlásenie: Táto stránka nie je súčasťou webových stránok spoločnosti Facebook™ ani spoločnosti Facebook™ Inc. Okrem toho táto stránka NIE JE žiadnym spôsobom podporovaná spoločnosťou Facebook™. FACEBOOK™ je ochranná známka spoločnosti FACEBOOK™, Inc.  Ja ani nikto zo spoluautorov tohto kurzu nenesie zodpovednosť za vaše výsledky a nikto vám nesľubuje rýchle zbohatnutie. Podnikanie je zložitý a dlhý proces, ktorý si vyžaduje získavanie praxe a budovanie mena. Pozretím pár videí ešte nikdy nikto nezbohatol. V tomto kurze sa s vami podelím o svoje skúsenosti, svoje know-how a to, ako s týmito informáciami naložíte, je čisto na vás a sami za to nesiete zodpovednosť. Moje výsledky alebo výsledky mojich študentiek v minulosti negarantujú úspech v budúcnosti aj vám. Tento kurz je len pomôcka, ktorá vám poskytne informácie, ktoré môžu byť na vašej ceste v podnikaní nápomocné. No výsledok je len a len vo vašich rukách a vašom odhodlaní sa vzdelávať a pracovať na sebe aj dlho potom. Každé podnikanie so sebou prináša aj riziko. Tento vzdelávací program nie je akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR.