Akadémia Virtuálnych Asistentiek

Objednávka

Komplexný 7-týždňový online program pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť zarábať z domu (alebo z pláže) na voľnej nohe ako "virtuálna asistentka" (s tým, čo už vedia a čo ich baví), zatiaľ čo cestujú po svete a užívajú si slobodu podnikania online. 

ČO VŠETKO ZÍSKAŠ?

 • TÝŽDEŇ 1: Výber zamerania, služieb a cenník
 • TÝŽDEŇ 2: Prezentácia tvojich služieb a osobný brand 
 • TÝŽDEŇ 3: Vstup do online sveta s vlastným webom 
 • TÝŽDEŇ 4: Hľadanie klientov cez inzertné portály 
 • TÝŽDEŇ 5: Techniky na získavanie spoluprác a klientov
 • TÝŽDEŇ 6: Aplikácie a nástroje pre virtuálnu asistentku 
 • TÝŽDEŇ 7: CHALLENGE o zlatú trofej a zarábanie prvých €€€ 
 • BONUS 1: Certifikát
 • BONUS 2: Doživotné členstvo vo VIP skupine
 • BONUS 3: Pravidelné živé vysielania a pozvánky na akcie 
 • BONUS 4: Archív živých vysielaní
 • BONUS 5: Ponuka práce 
 • BONUS 6: Legislatíva v skratke 
 • BONUS 7: Šablóny, zmluvy, cenníky, životopis, portfólio... 
 • BONUS 8: Návod na robota, ktorý ti nájde klientov 
 • BONUS 9: Technické návody na všetko 
 • BONUS 10: Doživotné aktualizácie a doživotný prístup
 • BONUS 11: Akčný plán na 30 dní 
 • BONUS 12: Minikurz delegovania práce pre tvojho klienta

PREDĹŽENÁ GARANCIA 14 dní

Ak do 14 dní prídeš na to, že to nie je pre teba, nebude sa ti to páčiť alebo ti to nepomôže, napíš len email a vrátime ti peniaze aj bez udania dôvodu. Je to fér?


Prehlásenie: Recenzie sú overené podľa zákona o ochrane spotrebiteľa č. 108/2024 Z. z. a pochádzajú od skutočných absolventov.

Rozhovory s absolventkami

Pozri si rozhovory s našimi absolventkami, ktorým kurz pomohol vybudovať si vysnívanú kariéru. V rozhovoroch nižšie sa s tebou podelia o svoje výsledky a o svoje pocity z toho, čo sa v kurze naučili.

Veronika: Naša absolventka, ktorá sa stala virtuálkou hneď po škole (bez predošlých pracovných skúseností) a dnes, o rok neskôr, ako full-time virtuálna asistentka zarába priemerne 3000€ mesačne prácou len 4-5 hodín denne!

Peťka: Slobodná mamička, ktorá má full time zamestnanie, 3 deti, no aj tak nám všetkým dokazuje, že zarobiť si ako VA popri tom všetkom pár stoviek mesačne, ktoré jej pokryjú náklady na bývanie, nie je problém a dá sa to. 

Paulína: Rozhodla sa ísť do toho naplno, hneď dala výpoveď a už si vie zarobiť ako virtuálna asistentka mesačne 600-700€ zatiaľ len s jedným klientom, ktorý jej zaberá minimum času.

Denisa: Za 1 rok sa z učiteľky stala virtuálnou asistentkou a aktuálne som ju zastihla, ako s priateľom cestuje v karavane po Európe, pretože ako VA si už vie zarobiť okolo 1200€ mesačne a dáve jej to slobodu, po ktorej túžila.

Ivana: Ako mamička, ktorá sa musí starať o deti, nemala veľa času a pracuje len 1-2 hodiny denne. Aj napriek tomu si vie zarobiť minimálne 1000€ mesačne.

Olívia: Virtuálnu asistentku robí popri práci a za extra 10-20 hodín týždenne, kedy sa tomu venuje, si vie bez problémov privyrobiť okolo 500€.

Miška: Úspešná manažérka, ktorá odmietla povýšenie v práci, pretože si chcela splniť sny a cestovať celý rok. Dnes ako VA si dokáže zarobiť na vysnívané cestovanie, už viac netrávi 8 hodín denne v práci a aktuálne cestuje po Európe.

Kája: Rodičia ju v tom nepodporovali, no miesto dokončenia vysokej školy, po ktorej by skončila v kancelárií na 8 hodín denne, sa rozhodla pre kurz virtuálnej asistentky. Dnes zarába 1200€ mesačne a začala cestovať.

Časté otázky + odpovede

Ak máš otázku, niečo ti nie je jasné alebo sa nevieš rozhodnúť, na 99% nájdeš odpoveď nižšie.

Kto je VA a čo je jej náplň práce?

VA je inými slovami freelancer. A freelancer jednoducho poskytuje služby, ktoré ovláda, na voľnej nohe. Niekto vie a baví ho robiť grafiku, tak ako VA pomáha firmám s tvorbou grafiky. Niekto iný celý život pracoval v účtovníctve, tak sa ako VA špecializuje na to, že na voľnej nohe poskytuje účtovné služby. Je len na tebe, v čom máš prax a čo ťa baví. Ako VA to začneš ponúkať na voľnej nohe a zarábať si tak slobodne odkiaľkoľvek na svete.

Je tento online kurz vhodný pre úplných začiatočníkov?

Áno, náš kurz je navrhnutý tak, aby bol vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Všetko potrebné sa naučíte počas kurzu, od výberu služieb, ktoré vás bavia, cez nastavenia cenníka, hľadanie klientov, až po vystavovanie faktúry.

Kedy kurz začína?

To je na tebe. Kurz je online formou predpripravených videí, na ktoré nadväzujú cvičenia a "domáce úlohy," takže kedy máš čas, si otvoríš danú lekciu a postupne si krok po kroku buduješ kariéru VA. Môžeš teda začať hneď po registrácií, aj dnes. Môžeš si ale kurz zakúpiť teraz a ak práve nemáš čas, na prvé lekcie sa môžeš pustiť kľudne aj o týždeň, či o mesiac. Do kurzu máš doživotný prístup, takže si to vieš prispôsobiť, koľko času a koľko dní v týždni tomu chceš venovať. Je to na tebe.

Nič neviem a nemám žiadne skúsenosti... Čo teraz?

Sama som vyštudovala vysokú školu v oblasti daňovníctva a poviem ti pravdu - VŠ ma okrem teórie nenaučila nič, dodnes som v daňovníctve nepracovala a nemala som žiadnu reálnu prax z práce, kde by som sa naučila niečo, čo potrebuje VA. Musela som ísť spôsobom pokus-omyl a sama prísť na to, čo a ako sa má robiť. Trvalo to síce 2-3 roky, ale dnes si ako VA viem zarobiť krásne peniaze a cestovať po svete, aj keď som začala bez praxe a znalostí. Teda nie, nepotrebuješ prax, ani 2-ročnú prax v administratíve. V kurze sa naučíš základy všetkého, čo budeš potrebovať a po dokončení si vieš rovno začať zarábať.

Musím začať hneď po registrácií? Alebo si môžem kurz kúpiť teraz a začať neskôr?

Sama si prispôsobíš, kedy sa kurzu budeš venovať a kedy začneš. Po zakúpení máš prístup k obsahu navždy. Je na tebe, či začneš hneď alebo o týždeň, mesiac, o rok. Vôbec nemusíš začať dňom registrácie. Dokonca aj keď ide o 7 týždňový kurz, 1 modul určený na 1 týždeň vieš prechádzať ako dlho chceš. Ak si ho pozrieš celý a splníš všetky úlohy, až potom môžeš ísť na ďalší, čo môže byť po týždni, dvoch, ale aj po mesiaci. Ak nejaký týždeň budeš na dovolenke, či budeš toho mať veľa, kľudne si vieš kurz stopnúť a vrátiť sa k lekcii, kde si skončila aj o rok neskôr. To je výhoda online vzdelávania, pretože ideš vlastným tempom - začínaš aj končíš vtedy, kedy ti to vyhovuje.

Koľko času mi kurz zaberie?

Kurz je robený tak, aby si popri tom stíhala aj prácu, aj školu, či dokonca aj dieťa. 🙂 Ak pôjdeš vyššie na tejto stránke (obsah kurzu), pri každej lekcii je napísané, koľko videí a v akej dĺžke sa v jednotlivej lekcii nachádza. Teória vo videách má spolu 557 minút, čo je asi 80 minút na 1 týždeň alebo asi 12 minút na 1 deň. Videá sú veľmi stručné a nebudem ťa zdržiavať omáčkami. Viac času ti však zaberie prax a aplikácia úloh, ktoré ti zadám v každej lekcii. Niekto si na týchto úlohach dá záležať a venuje tomu aj 3 hodiny, niekto iný to zbúcha za 5 minút. Teda nedá sa presne povedať, koľko ti to zaberie. Myslím si, že 15-20 minút denne (mimo víkendov) je tak akurát, ak to veľmi nebudeš hrotiť, ale nie si ani flákač. Záleží to ale aj od lekcie. Niektoré týždne budú jednoduchšie a stačí ti na nich 5 minút denne, niektoré náročnejšie a vyžadujú si aj 30 minút denne. Ak nejaký týždeň nebudeš mať čas, budeš na dovolenke a pod., nie je problém program na pár dní, či týždňov stopnúť a následne pokračovať tam, kde si skončila. Presne to je výhoda online vzdelávania - časovo si to môžeš prispôsobiť tak, ako to vyhovuje tebe a ak nebudeš stíhať, nikto na teba nebude tlačiť a môžeš ísť svojím tempom. Máme aj študentky, ktoré sú veľmi vyťažené a 1 lekciu majú rozdelenú na 3 týždne, t.j. zo 7 týždňového kurzu si urobili 21 týždňový - nemá to nič spoločné s ich výsledkami a aj ty si to môžeš rozdeliť ako len chceš.

Stíham popri tom aj školu, aj dieťa, aj prácu?

Určite áno. V kurze máme veľa mamičiek na materskej, študentov, ale aj pracujúcich ľudí, ktorí majú dosť bežnej práce a snažia sa začať zarábať slobodne. Máme dokonca aj slobodnú mamičku 3 detí, ktorá chodí do full-time práce, stará sa sama o deti, popri tom študuje 2 naše kurzy a ešte si dokáže mesačne zarobiť aj slušnú sumu z domu ako virtuálna asistentka (robila som s ňou aj podcast - volá sa Peťka a rozhovor s ňou nájdeš aj vyššie na tejto stránke). Všetko sa dá, ak chceš.

Aké sú podmienky na získanie certifikátu?

V každom module budeš mať úlohy, ktoré budú buď dobrovoľné alebo povinné (napr. budeš si musieť vybrať top 10 služieb, ktoré budeš ponúkať, vybrať si svoj názov, vytvoriť si svoje logo, vytvoriť si inzerát s popisom svojich služieb a pod. - všetky úlohy budú praktické a ich plnením si postupne buduješ svoj biznis). Po registrácií do kurzu získaš odkaz na svoj osobný Google Drive, kde budeš povinné úlohy postupne nahrávať. Po splnení všetkých povinných úloh si na konci len vyplníš formulár a my ti vytvoríme certifikát. Na splnenie potrebuješ mať hotových aspoň 80% povinných úloh.

Garantuješ mi úspech, ak si zakúpim kurz?

Tento kurz môžeš brať ako recept na koláč. Sú ľudia, ktorým dáš aj ten najlepší recept na koláč, no výsledok bude stať za nič, pretože popri jeho pečení sledovali TV, vďaka čomu sa im spálil alebo z nedbanlivosti kúpili iné suroviny, než boli v recepte napísané... Prípadne niečo v recepte zmenili, pretože si mysleli, že oni vedia všetko najlepšie... Alebo ešte lepšie, ani sa do pečenia nepustili, pretože všetko im bolo prednejšie a odkládali to stále na zajtra. A potom sú ľudia, ktorým dáš len obyčajný recept, ale ich ambícia upiecť super koláč ich bude motivovať si všetky detailné informácie vygoogliť, do prípravy dajú 100% a výsledok bude vynikajúci.... S týmto programom je to tak isto. Ten môžeš brať ako super detailný recept na kariéru virtuálnej asistentky... No to, aký bude výsledok, už nezáleží od nás, ale od teba. Koľko do toho dáš, toľko dostaneš. Neviem ti garantovať 100% úspech. Garantovať ti viem len to, že ja som si vďaka tomuto know-how vybudovala kariéru úspešnej virtuálnej asistentky a do tohto kurzu som dala všetko, čo viem. To dokazujú aj moje recenzie a príbehy študentiek, ktorým sa to podarilo vďaka tomuto programu tiež. Poviem ti to ale narovinu - sú aj študentky, ktoré sa na to vykašľali po pár dňoch. Záleží len na tebe, ako veľmi chceš zmeniť svoj život a či si ochotná prekročiť aj komfortnú zónu.

Aký je ideálny vek?

Každý. 🙂 Najideálnejšie je zúčastniť sa popri VŠ - tak som začínala aj ja (alebo po škole). No ako všade, aj tu platí, že čím skôr sa to naučíš, tým skôr to v živote využiješ. Ak si po škole, tak to samozrejme nie je prekážka. Veľká časť virtuálnych asistentiek sa k tomu dostane práve až na materskej, kedy hľadajú možnosť pracovať z domu. No v kurze máme aj staršie ženy (50+), ktoré sa po rokoch praxe v korporáte rozhodli zmeniť svoj život a začať podnikať. Teda ak to mám zhrnúť, ideálny vek proste neexistuje. Ak chceš zmeniť svoj život, naučiť sa niečo nové alebo zmeniť prácu, prihlás sa. V zahraničí poznám veľa úspešných virtuáliek, ktoré majú okolo 50-60 rokov a firmy sa o nich idú pobiť. A naopak osobne poznám aj jedno 15-ročné šikovné dievča, ktoré zarába viac ako ja. 😀 Na veku nezáleží...

Koľko zarába virtuálna asistentka?

Tak ako v každom podnikaní sa to nedá určiť presne a záleží to od skúseností a odbornosti. Z praxe ti poviem, že bežná hodinová sadzba na SK/CZ trhu sa hýbe na úrovni 15€/hod. v hrubom. Poznám ale pár VA, ktoré sú naozaj špecialistky vo svojej oblasti a pýtajú si aj 3x toľko.. Pri špecifických odborných činnostiach (tvorba webov, tvorba marketingových kampaní, tvorba loga...) sa to môže vyšpĺhať naozaj vysoko (niekto si len za logo/web pýta 500-1000€ a dokáže ho vytvoriť za 3 hodiny). Ale naopak poznám aj také, ktoré si pýtajú 8€ za hodinu (to sú hlavne úplné začiatočníčky, ktoré nevedia ako na to a nemajú know-how, aké získaš ty :)). V zahraničí (USA, Škandinávia) zas je bežné, že virtuálne asistentky - hlavne špecialistky na marketing alebo copywriting si pýtajú aj 50-100€ za hodinu práce. Teda ak vieš anglicky, môžeš sa sústrediť na zahraničný trh a svoju odmenu tak raketovo posunúť - aj to si v programe ukážeme. Najviac sa ale zarába predajom jednorázových služieb, ako je spomínaná tvorba loga, tvorba grafiky, či tvorba obsahu na soc. siete. Tam nie si platená od času, ale od výkonu a napr. za 1 banner, ktorý vytvorím za 10 minút, si ja osobne pýtam 49€. Teda aby som odpovedala otázku... Ak by si pracovala len na SR klasicky 8 hodín denne (mimo víkendov - teda 20 dní v mesiaci) za priemernú odmenu 15€/hod., je to asi 2400€ v hrubom (po zaplatení daní, odvodov a pod. to môže byť okolo 1500-1800€ v čistom, ak už budeš mať rozbehnutú kariéru a stálych klientov). Sú ale samozrejme VA workoholičky, ktoré makajú aj 10 hodín denne aj cez víkendy a vedia si zarobiť popravde aj raz toľko. Na mojom YouTube nájdeš rozhovor s Veronikou, ktorá si bez praxe hneď po škole ako VA dokáže zarobiť aj 3000-4000€ mesačne. A to len vďaka tomu, čo sa naučila v kurze, ako ti sama prezradí. No sú aj také, ktoré si ako VA zarábajú ešte popri ďalšej práci a privyrobia si tak len 600-800€ mesačne navyše. Je to teda veľmi individuálne. Jedno je však isté. V 97% prípadoch je to viac, než by si dostala v prepočte na hodinu práce v bežnom zamestnaní, kde by si nastúpila hneď po škole bez skúseností. Nehovoriac o benefitoch, ako je flexibilný pracovný čas, či možnosť pracovať odkiaľkoľvek na svete bez viazanosti, kde ti šéf neurčuje, koľko max. dní v roku môžeš mať dovolenku.

Je to len pre ženy?

Väčšina virtuálnych asistentiek sú v praxi ženy. Ja som žena, moje prvé študentky, pre ktoré som robila prvé návody, boli ženy, preto som aj celý kurz prispôsobila pre ženy (vo videách sa ti budem prihovárať v ženskom rode, nakoľko to pre mňa je prirodzené). No samozrejme túto činnosť môže robiť aj chlap. Nie jeden chlap je virtuálny asistent, ktorý je dokonca úspešnejší, než niektoré ženy. S kurzom mi pomáhal aj môj manžel a v kurze máme aj pár chlapov. Je to len o tom, kto ako zamaká, kto sa čo naučí a kto sa ako dokáže predať. Na pohlaví nezáleží. Ak si chlap a nebude ti vadiť, že sa k tebe vo videách prihovárame ako k žene (pretože 99% ľudí na webinároch aj v komunite sú ženy), prihlás sa. 😀

Je to pre mňa veľa peňazí...

Rozumiem, že niekedy sú financie problém a nie každý má hneď na to, aby investoval do vzdelania, ktoré mu prinesie výsledky až neskôr. Ak sú u teba problém peniaze, napíš nám na info@pinkasistent.sk, pozrieme sa na tvoju situáciu a môžeme sa dohodnúť na splátkach. Navyše ak sa bojíš, že to nebude správna investícia, stále to môžeš skúsiť a do 14 dní sa rozhodnúť. Ak ti to nebude dávať zmysel a obsah nebude prínosný, napíš 1 email a vrátim ti peniaze. Nechcem, aby si dávala peniaze do niečoho, čo ti nedáva zmysel.

Čo ak som nič také nikdy nerobila a nemám žiadnu prax?

Ak vieš pridať fotku na Facebook a Instagram a ak vieš napísať a poslať email, tak teoreticky všetky základy práce na PC máš a nepotrebuješ vedieť nič iné. Všetko ostatné sa naučíš v kurze. Ak máš aj nejaké špecifické predchádzajúce znalosti, je to iba bonus pre teba. Virtuálna asistentka ale často robí len všeobecné veci, ktoré dnes vedia aj deti na základnej škole, takže skúseností sa neboj. Stačí ti vedieť používať internet a odborné veci ako tvorba grafiky, marketing, či iné sa už naučíš v kurze.

Nebude tu veľká konkurencia, ak bude virtuálnou asistentkou vďaka tomuto kurzu aj pár stoviek dievčat?

Dobrá otázka, tu sa trošku rozpíšem... To isté by som sa mohla spýtať na vysokú, či strednú školu. Ak vyštuduješ napr. ekonómiu, nebudú tvoji spolužiaci tvoja konkurencia? Budú. A ver mi, že ich bude niekoľko desiatok tisíc každý rok, nie len pár desiatok. Našťastie prax je taká, že firmy potrebujú stále viac a viac pracovnej sily a 90% študentov po VŠ nemá problém si do 3 mesiacov nájsť prácu, aj keď to isté každý rok vyštuduje napr. 10 000 študentov. Poďme počítať... Na Slovensku je aktuálne okolo 600 000 podnikateľských subjektov (v tom nie je CZ, ani zahraničný trh, kde je tiež veľa potenciálnych subjektov). Každá firma/podnikateľ, či už je to barber, výrobca vína, miestne potraviny, či majiteľ kaviarne, potrebuje riešiť účtovníctvo, odpisovať na emaily, aktualizovať informácie na webe, spravovať sociálne siete, riešiť reklamu, modernizovať logo, zabezpečiť administratívu, obvolať dodávateľov, vytvoriť letáky, nafotiť produkty.... A keďže každý má len 24 hodín, väčšina podnikateľov jednoducho potrebuje pomoc (nie každému sa oplatí platiť zamestnanca na full time - od toho sú virtuálky). Ak je len na našom trhu približne 600 000 potenciálnych zákazníkov a jedna šikovná virtuálna asistentka zvládne max. 10 klientov mesačne (napr. 1 klient na 1 hodinu denne), len na našom malom trhu je príležitosť asi pre 60 000 virtuálnych asistentiek. Nakoľko sama sa v tejto oblasti pohybujem, poviem ti pravdu, že aktuálne sa počet virtuálnych asistentiek na Slovensku hýbe v desiatkach (v zahraniční je to úplne bežné, no ako stále, Slovensko je aj v tomto pozadu a veľký boom príde určite v najbližších rokoch). Teda obsadených je asi 0,01% trhu, preto firmy musia hľadať zamestnancov, ktorí pre nich nie sú výhodní (za zamestnancov potrebujú platiť odvody, platiť ich na 8 hodín denne aj keď nie vždy ich na 8 hodín potrebujú, musia zabezpečiť drahú kanceláriu, poistenia....). Ty ako virtuálna asistentka zvládneš to isté, čo bežný zamestnanec, len z domu, preto si pre firmy výhodnejšia (firma si ťa platí len na toľko hodín, koľko reálne potrebuje a nemusí ti kupovať notebook, či najímať drahú kanceláriu). Teda neboj sa konkurencie, práce tu je viac, než potrebuješ (ja sama už klientov odmietam). Ak pôjdeš podľa nášho systému, prvých klientov sa naučíš nájsť veľmi rýchlo a nemusíš sa báť konkurencie. A povedzme si pravdu, tento kurz si ani zďaleka nekúpi každá študentka na VŠ, pretože v SK mentalite stále nie je zafixované si za informácie platiť. Nie každý dokáže ísť do akcie a investovať do seba. Teda môžeš byť len jedna z mála, ktorá toto know-how má. Využiješ to?

Čo všetko potrebujem mať/ovládať, aby som mohla byť virtuálna asistentka?

Stačí ti notebook a internet (aj keď WIFI sa dá nájsť aj zadarmo na ulici). Nič viac na začiatok nepotrebuješ.

Plánuješ program neskôr vylepšovať?

Určite. Už teraz mám na papieri nové nápady a myšlienky, ktoré ťa chcem naučiť. Plánujeme aj rozhovory s úspešnými virtuálnymi asistentkami, ktoré si týmto programom prešli a ktoré sa s tebou podelia o svoje know-how. Časom teda môžeš očakávať, že v programe bude pribúdať obsah. Ak si ho zakúpiš raz, tieto aktualizácie máš navždy zdarma. O každej aktualizácií ťa informujeme emailom aj vo FB skupine.

Čo ak budem chcieť vrátiť peniaze?

Ak si kurz zakúpiš a nebude ti dávať zmysel, do 14 dní jednoducho napíš email na info@pinkasistent.sk vetu "Prosím o storno kurzu" a pošlem ti 100% peňazí bez zbytočných otázok. Nemusíš ani uviesť dôvod.

Je to akreditovaný kurz? Viem využiť dotáciu od ÚPSVaR?

Nie, zatiaľ to nie je akreditovaný kurz a teda nevieš naňho využiť ani dotáciu z ÚPSVaR. Do budúcna ale nevylučujeme, že požiadame aj o akreditáciu.

Je možnosť, že si nezískam klientov a nezarobím si nič?

To je podobná otázka, ako keby si študovala vysokú školu a profesora si sa spýtala, či ti vie garantovať, že si po škole nájdeš prácu. Nič také ti samozrejme nikto garantovať nevie, nakoľko keď sa sama nebudeš snažiť, nikto za teba klientov hľadať nebude. No správne informácie, znalosť rôznych programov, správne vybudovaný brand, či znalosť marketingu ti dá obrovský náskok v hľadaní práce, či klientov. Ak si prejdeš týmto kurzom, ver mi, že každá firma bude chcieť radšej teba, než niekoho, kto má za sebou bežnú školu a neovláda nič praktické, čo sa ty v tomto kurze naučíš. Jednoducho čím viac toho vieš, tým je väčšia šanca, že si nájdeš platenú spoluprácu. Niekedy ťa od vysnívanej práci delí len jediný kurz alebo naučenie sa novej veci. V tomto kurze sa naučíš 9 spôsobov, ako si nájsť platiacich klientov a veľa študentiek tohto kurzu klientov má už niekedy v polovici kurzu. Teda to, čo učím, funguje a viem to cez referencie, či videorozhovory dokázať. No či do toho pôjdeš na 110% a všetko aplikuješ do praxe, je len v tvojich rukách.

Kontakt

+421 918 120 155

info@pinkasistent.sk

Fakturačné údaje:

Creative couple s.r.o.

IČO: 55 144 551

DIČ: 212 188 0585

IČ DPH: SK 212 188 0585

Letná 62/55, Spišská Nová Ves

Ochrana osobných údajov

Obchodné podmienky

PRIHLÁSENIE

Prehlásenie: Táto stránka nie je súčasťou webových stránok spoločnosti Facebook™ ani spoločnosti Facebook™ Inc. Okrem toho táto stránka NIE JE žiadnym spôsobom podporovaná spoločnosťou Facebook™. FACEBOOK™ je ochranná známka spoločnosti FACEBOOK™, Inc.  Ja ani nikto zo spoluautorov tohto kurzu nenesie zodpovednosť za vaše výsledky a nikto vám nesľubuje rýchle zbohatnutie. Podnikanie je zložitý a dlhý proces, ktorý si vyžaduje získavanie praxe a budovanie mena. Pozretím pár videí ešte nikdy nikto nezbohatol. V tomto kurze sa s vami podelím o svoje skúsenosti, svoje know-how a to, ako s týmito informáciami naložíte, je čisto na vás a sami za to nesiete zodpovednosť. Moje výsledky alebo výsledky mojich študentiek v minulosti negarantujú úspech v budúcnosti aj vám. Tento kurz je len pomôcka, ktorá vám poskytne informácie, ktoré môžu byť na vašej ceste v podnikaní nápomocné. No výsledok je len a len vo vašich rukách a vašom odhodlaní sa vzdelávať a pracovať na sebe aj dlho potom. Každé podnikanie so sebou prináša aj riziko. Tento vzdelávací program nie je akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR.