Prečítaj si recenzie a skúsenosti s kurzami od PinkAsistent

Nižšie nájdeš video-rozhovory s absolventmi, skúsenosti a vyjadrenia ľudí, ktorí si prešli kurzami od PinkAsistent, ktoré vedia Kristína Janečková.

Môžeš tak isto vyplniť tento formulár a poslať nám tvoju recenziu, ktorú tu zverejníme. Svoju skúsenosť alebo recenziu vieš napísať tak isto aj do FB skupiny pre členov kurzu.

Veronika: Naša absolventka, ktorá sa stala virtuálkou hneď po škole (bez predošlých pracovných skúseností) a dnes, o rok neskôr, ako full-time virtuálna asistentka zarába priemerne 3000€ mesačne prácou len 4-5 hodín denne!

Peťka: Slobodná mamička, ktorá má full time zamestnanie, 3 deti, no aj tak nám všetkým dokazuje, že zarobiť si ako VA popri tom všetkom pár stoviek mesačne, ktoré jej pokryjú náklady na bývanie, nie je problém a dá sa to. 

Paulína: Rozhodla sa ísť do toho naplno, hneď dala výpoveď a už si vie zarobiť ako virtuálna asistentka mesačne 600-700€ zatiaľ len s jedným klientom, ktorý jej zaberá minimum času.

Denisa: Za 1 rok sa z učiteľky stala virtuálnou asistentkou a aktuálne som ju zastihla, ako s priateľom cestuje v karavane po Európe, pretože ako VA si už vie zarobiť okolo 1200€ mesačne a dáve jej to slobodu, po ktorej túžila.

Ivana: Ako mamička, ktorá sa musí starať o deti, nemala veľa času a pracuje len 1-2 hodiny denne. Aj napriek tomu si vie zarobiť minimálne 1000€ mesačne.

Olívia: Virtuálnu asistentku robí popri práci a za extra 10-20 hodín týždenne, kedy sa tomu venuje, si vie bez problémov privyrobiť okolo 500€.

Miška: Úspešná manažérka, ktorá odmietla povýšenie v práci, pretože si chcela splniť sny a cestovať celý rok. Dnes ako VA si dokáže zarobiť na vysnívané cestovanie, už viac netrávi 8 hodín denne v práci a aktuálne cestuje po Európe.

Kája: Rodičia ju v tom nepodporovali, no miesto dokončenia vysokej školy, po ktorej by skončila v kancelárií na 8 hodín denne, sa rozhodla pre kurz virtuálnej asistentky. Dnes zarába 1200€ mesačne a začala cestovať.

Chceš sa podeliť o svoju skúsenosť? Vyplť formulár nižšie alebo svoj názor napíš do FB skupiny pre členov kurzu. Môžeš napísať aj FB komentár vyššie.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů