Ponuka kurzov

Chceš sa naučiť zarábať z domu? Chceš sa naučiť tie zručnosti, za ktoré sú ochotné firmy nadpriemerne platiť, no ktoré nás v škole nikto neučil? Chceš praktické plány krok po kroku, ako začať podnikať online? Pozri si ponuku mojich kurzov. Zabudni na nudnú teóriu, toto sú praktické programy, ktoré ti zmenia život...

Kurz virtuálnej asistentky

Virtuálna asistentka pomáha podnikateľom získať viac času na dôležité veci tak, že za nich preberá úlohy, na ktoré už nemajú čas alebo ktoré ich nebavia. Ako VA si môžeš nájsť klientov veľmi rýchlo a pýtať si aj 15€ za hodinu práce za to, že z domu (na diaľku) plníš rôzne úlohy. V tomto kurze sa naučíš všetko, čo VA potrebuje vedieť, vrátane hľadania klientov.

Kurz social media managera

Kto dnes nie je na sociálnych sieťach, ako keby neexistoval. Firmy, ktoré nemajú čas tvoriť obsah na sociálne siete, prichádzajú o zákazníkov. V tomto kurze sa naučíš všetko o správe sociálnych sietí, aby ti firmy zverili do rúk ich značku a ty si v ich menej tvorila obsah pre ich zákazníkov. Naučíš sa tvoriť grafiku, ovládať sociálne siete a popri tom používať umelú inteligenciu, ktorá za teba urobí 90% práce.

Kurz virtuálnej asistentky + Kurz social media manager

Ak sa nevieš rozhodnúť, ktorý kurz je pre teba, v super zľave (druhý kurz len za polovicu) si môžeš zakúpiť obe moje najpredávanejšie kurzy a z každého vyťažiť maximum.