Kto bude Vaša

virtuálna asistentka ?

Ing. Kristína Janečková

Som absolventka Ekonomickej univerzity v Bratislave v odbore daňovníctvo a daňové poradenstvo. Semester som pôsobila v zahraničí (Lotyšsko - Bangku Augstskola), kde som študovala odbor Business Administration, ktorý mi pomohol zdokonaliť moje jazykové a prezentačné schopnosti, či spoluprácu s globálnymi firmami. Popri škole som súbežne študovala doplňujúce pedagogické štúdium, kde som sa naučila veľa v oblasti vzdelávania a práce s ľuďmi.

Moja vízia bola však vždy mať niečo vlastné a neustále pracovať na sebe. Počas vysokej školy som toho stihla naozaj veľa. Pracovala som ako customer support agent, kde som sa naučila všetko o komunikácii s klientom a preto je moje vystupovanie maximálne profesionálne. Neskôr som chcela nabrať skúsenosti aj z oblasti účtovníctva a daňovníctva, preto som pracovala ako Accounting Intern. Na pozícii Research Assistant, som získala skúsenosti v prieskume internetu a písaní newsletterov. Vo voľnom čase som vytvárala reklamné animované videáweby podobné tomu môjmu. Neskôr som ako marketingová špecialistka tvorila reklamné kampane a pomáhala firmám uspieť na internete.

Nebavilo ma však pracovať pre konkrétnu firmu a rozhodla som sa pracovať sama na seba, aby som mala priamy kontakt s klientom. Preto som vytvorila pinkasistent, kde pomáham podnikateľom a živnostníkom zorganizovať ich pracovný život. Mne to umožnilo pracovať z domuVám to uľahčilo život. Dnes som hrdá na to, že PINKASISTENT je moja práca a hobby zároveň. Neustále sa snažím služby vylepšovať a vzdelávať sa v marketingu, copywritingu, online stratégiách, či administratíve.

Keďže práce pribúdalo a moja práca si vyžadovala skúsený tím, začiatkom roka 2022 som spustila svoj prvý kurz virtuálnej asistentky, kde učím iné ženy, ako sa stať virtuálnou asistentkou a pracovať odkiaľkoľvek na svete. Ku koncu roka 2022 mojím kurzom prešlo vyše 250 študentiek, ktoré mi dnes pomáhajú s prácou, ktorú už nestíham. Takto odovzdávam svoje skúsenosti ďalej a budujem silnú komunitu nezávislých a cieľavedomých žien, ktoré aj vám pomôžu naplniť ciele vášho podnikania a ušetria vám čas.. 

Máte záujem o služby virtuálnej asistentky ?

Nezáväzne ma KONTAKTUJTE