fbpx

Kto bude Vaša

virtuálna asistentka ?

Ing. Kristína Janečková

Som absolventka Ekonomickej univerzity v Bratislave v odbore daňovníctvo a daňové poradenstvo. Pol roka som pôsobila v zahraničí , kde som študovala odbor Business Administration. Popri škole som súbežne študovala Doplňujúce pedagogiké štúdium.

Moja vízia bola však vždy mať niečo vlastné a neustále pracovať na sebe. Počas vysokej školy som toho stihla naozaj veľa. Pracovala som ako  customer support agent, kde som sa naučila všetko o komunikácií s klientom a preto je moje vystupovanie maximálne profesionálne. Neskôr som chcela nabrať skúsenosti aj z oblasti účtovníctva a daňovníctva, preto som pracovala ako Accounting Intern. Na pozícií Research Assistant, som získala skúsenosti v prieskume internetu a písaní newsletterov. Vo voľnom čase som vytvárala reklamné animované videáweby podobné tomu môjmu.

Popri štúdiu som veľa cestovala, a tak som hľadala možnosť práce z domu. Preto som vytvorila pinkasistent, kde pomáham podnikateľom a živnostníkom zorganizovať ich pracovný život. Mne to umožnilo pracovať z domuVám to uľahčilo život. Dnes som hrdá na to, že PINKASISTENT je moja práca a hobby zároveň. Neustále sa snažím služby vylepšovať a aktuálne mám naviazané už viac ako 10+ dlhodobých spoluprác, kde s mojimi šikovnými asistentkami pomáhame podnikateľom, aby ich biznis fungoval ešte lepšie a ľahšie.

Aby toho nebolo málo, začiatkom roka 2022 som spustila svoj prvý kruz virtuálnej asistentky, kde učím dievčatá ako sa stať virtuálnou asistentkou a pracovať odkiaľkoveľvek na svete. Takto odovzdávam svoje skúsenosti ďalej a budujem silnú komunitu nezávislých a cieľavedomých žien. 

Máte záujem o služby virtuálnej asistentky ?

Nezáväzne ma KONTAKTUJTE