Social Media Academy

Objednávka (tajný odkaz)

Praktický online program pre ženy aj mužov, ktorí sa chcú naučiť zarábať tvorbou obsahu na sociálne siete aj 3000€ mesačne (ako naši najúspešnejší absolventi), zatiaľ čo cestujú po svete alebo sú doma s rodinou. Tu nájdeš praxou overené návody (500+ absolventov), šablóny, aj našu osobnú pomoc.

 ZHRNUTIE, ČO VŠETKO ZÍSKAŠ: 

  • MODUL 1: Návod krok za krokom, ako sa stať SMM a tvoriť obsah na sociálne siete (pre seba aj klientov) pomocou umelej inteligencie, tvoriť krásnu grafiku, strihať videá, získavať followerov a ovládať FB/IG naplno. Proste ťa naučíme všetko, čo k tejto práci potrebuješ vedieť.
  • MODUL 2: Presné techniky a postupy (9+1), ako si my osobne hľadáme klientov. Po tom, čo sa naučíš tvoriť obsah, ti ukážeme, akými všetkými spôsobmi si môžeš nájsť klientov, ktorí ti za túto prácu nadpriemerne zaplatia. Zistíš, ako presne získavajú klientov naši najúspešnejší študenti, ktorí zarábajú aj cez 3000€ mesačne (a ako by sme si hľadali klientov my, keby dnes začíname od nuly).
  • MODUL 3: 30-dňová VÝZVA, kde aplikuješ všetko naučené do praxe. Tam, kde iné kurzy končia, my ešte len začíname. Po prejdení všetkých lekcií ťa čaká výzva, kde budeš súťažiť o zlatú trofej SMM, ak všetko aplikuješ do praxe, zamakáš naplno a do 30 dní od začiatku výzvy si nájdeš klientov za 1500€ alebo 3000€ (dostaneš praxou overený plán, čo máš týchto 30 dní robiť, krôčik po krôčiku).
  • BONUS 1: Certifikát o absolvovaní programu.
  • BONUS 2: Podporná FB skupina s komunitou, technickou podporou a doživotným členstvom.
  • BONUS 3: Hotové šablóny na všetko (cenníky, portfólio, životopis, zmluvy, reporty pre klientov, emaily na oslovenie, šablóny na inzeráty...). 
  • BONUS 4: Legislatíva pre SMM zrozumiteľne (+ hotová zmluva pre SMM a klienta).
  • BONUS 5: Ponuka práce - ak sa nám tvoja práca bude páčiť, rovno ti zveríme našich klientov (negarantované, len pre najšikovnejších).
  • BONUS 6: Aplikácia PinkContent na automatizáciu spravovania sociálnych sietí na pol roka.
  • BONUS 7: Tajný návod na LinkedIn robota, ktorý nám hľadá klientov, zatiaľ čo my spíme a nerobíme nič.

GARANCIA 14 dní

Ak do 14 dní prídeš na to, že to nie je pre teba, nebude sa ti to páčiť alebo ti to nepomôže, napíš len email a vrátime ti peniaze aj bez udania dôvodu. Je to fér?

Teraz vyplň objednávkový formulár:


Oficiálne sa na webe teraz tento program verejnosti predáva za 347€. Za menej si ho kúpiš len na tejto stránke, ktorá nie je verejná.

Čo na to absolventi?

Prehlásenie: Recenzie sú overené podľa zákona o ochrane spotrebiteľa č. 108/2024 Z. z. a pochádzajú od skutočných absolventov.

GARANCIA:

14 dní na vyskúšanie

Ak máš strach, že moje návody nebudú to, čo som ti sľúbila a  obsah programu sa ti nebude páčiť, dávam ti garanciu vrátenia peňazí. Objednaj a zaplať teraz. Ak to nebude to, čo si očakával/a, do 14 dní napíš na info@pinkasistent.sk vetu: "Dobrý deň, poprosím o storno kurzu" z emailu, s ktorým si sa zaregistroval/a. Zruším ti členstvo a do 7 dní ti vrátim plnú sumu peňazí, ktorú si zaplatil/a. Ak nechceš, nemusíš uviesť ani dôvod. Rozhodnutie, či ti to za tie peniaze stojí, urobíš až o 14 dní, nie dnes. Je to fér?

Časté otázky + odpovede

Ako, kedy a kde to bude prebiehať?

Online z pohodlia tvojho domova. Keď budeš mať čas, otvoríš si lekcie a plníš úlohy krok po kroku, ako ti to časovo vyhovuje (či už 20 minút denne alebo 60 minút). Program nemá fixný dátum, ani čas, kedy sa tomu musíš venovať. Videá aj súvisiace úlohy sú už vopred pripravené a odomykajú sa ti postupne každý týždeň od zakúpenia programu. 1 lekciu si môžeš prejsť za 1 deň, ale 1 lekciu si vieš rozdeliť aj na 1 týždeň. K programu máš doživotný prístup, takže sa nemáš kam ponáhľať. Je na tebe, či si na to nájdeš čas ráno, večer alebo cez víkend. Aj začať a skončiť vieš vtedy, kedy chceš ty. Aj to je výhoda online vzdelávania.

Nevadí, že som z ČR? Čo legislatíva v ČR?

Sociálne siete potrebuje používať každá firma všade na svete a je jedno, či si zo SR, ČR alebo niekde z Gruzínska. Kurz je síce v SK jazyku, ale čo platí u nás, platí aj u vás. Samozrejme, všetky zmluvy, šablóny, cenník a pod. máme aj v SK, aj v CZ jazyku (vždy máš pod každou lekciou šablóny v 2 jazykoch), nakoľko máme aj veľa CZ študentov.

Koľko času mi to zaberie? Stíham to popri práci?

Program je robený tak, aby si popri tom stíhala aj prácu, aj školu, či dokonca aj dieťa. 🙂 Programom si prešli už aj mamičky samoživiteľky, ktoré majú 3 deti a k tomu ešte full-time prácu, takže sa to dá. K programu máš ešte doživotný prístup, takže si jednotlivé videá a cvičenia môžeš plniť postupne tak, ako ti to bude časovo vyhovovať. Nie je sa kam ponáhľať a je na tebe, či tomu budeš venovať 5 minút denne alebo 5 hodín denne. Čím viac času však máš, tým skôr si tým prejdeš. Rekord prejdenia celého kurzu bol 7 dní, avšak niektorí ho robia aj niekoľko mesiacov a idú veľmi pomaly, ako im to vyhovuje. Spolu má program ale okolo 20 hodín (+ cca 10 hodín praktických cvičení), takže ak si naňho nájdeš 1 hodinu denne, zvládneš to za 30 dní. Ak tomu budeš venovať 30 minút denne zvládneš to za 60 dní. Alebo ak sa príliš nudíš a chceš do toho ísť na 110%, vieš pri tom sedieť od rána do večera a všetko zvládneš prejsť za 1 víkend. Je to na tebe... Ty si povieš, koľko času tomu chceš venovať a 1 lekciu si prechádzaš tak dlho, ako potrebuješ.

Majú firmy o správcov sociálnych sietí záujem?

Podľa správy "Social Media Marketing Industry Report 2021" od spoločnosti Social Media Examiner, až 73% malých a stredných podnikov (MSP) a 93% veľkých firiem používa social media marketing. Zo zúčastnených MSP až 87% používa social media manažéra na správu svojich účtov. Výskum zverejnený na webe Hootsuite.com ukázal, že až 50% malých firiem v USA používa social media manažérov, zatiaľ čo toto percento sa zvyšuje na 60% pre stredné a veľké firmy. Podľa prieskumu spoločnosti Clutch z roku 2018, 58% malých firiem v USA má vlastného zamestnanca, ktorý sa zaoberá správou ich sociálnych médií. Pre stredné firmy toto percento stúpa na 79%. V prieskume z roku 2019 od spoločnosti Buffer, 73% respondentov uviedlo, že majú aspoň jedného zamestnanca alebo externého dodávateľa, ktorý sa venuje správe ich sociálnych médií.... Existujú desiatky výskumov, ktoré dokazujú, že firmy aktívne hľadajú niekoho na správu sociálnych sietí. Nemala by som preto strach, že o moje služby nebude mať nikto záujem. 🙂

Prečo si týmto kurzom robíš konkurenciu?

Už asi 2 roky som neoslovila ani jedného klienta. Týždenne mám niekoľko emailov od klientov, ktorým nestíham ani odpisovať na maily. V aktuálnej situácií sa konkurencie nebojím - práve naopak, budem rada, ak svojim klientom môžem odporúčiť niekoho šikovného, keď ja už na nových klientov nemám čas. Keďže prieskumy ukazujú, že až 73% firiem platí človeka za správu sociálnych sietí (čo na SR predstavuje asi 430 000 firiem), konkurencie sa nebojím, ani keby si teraz kurzom prešlo 10 000 ľudí. Vždy je na SR dostatok klientov. A to vôbec nespomínam ČR alebo zahraničie (ak niekto vie anglicky). Ale aj keby mi niekto z mojich študentov prebral nejakého klienta, vôbec mi to nevadí. Všetky tie recenzie, ktoré mi ľudia po absolvovaní kurzu píšu a ich príbehy, ako im to zmenilo život... Toto je môj zmysel života a kľudne sa vzdám všetkých mojich klientov, ak mám pomôcť stovke iných ľudí.

Aké sú podmienky na získanie certifikátu?

V prvej lekcii sa budeš učiť tvoriť obsah na sociálne siete. Táto prvá lekcia vyvrcholí vytvorením vlastného portfólia (tvoje ukážky prác, ktoré si behom kurzu vytvoríš), ktorým sa budeš prezentovať klientom. Ak splníš všetky cvičenia a vytvoríš si toto potfólio, ktoré bude spĺňať požadovanú kvalitu a nebude to odfláknuté za 10 minút, obratom ti vystavíme certifikát, ktorým ručíme našou značkou, že vieš tvoriť pekný obsah na sociálne siete a môžeš si nájsť klienta, ktorý ti za to začne platiť.

Garantuješ mi úspech, ak si zakúpim kurz?

Tento kurz môžeš brať ako recept na koláč. Sú ľudia, ktorým dáš aj ten najlepší recept na koláč, no výsledok bude stať za nič, pretože popri jeho pečení sledovali TV, vďaka čomu sa im spálil alebo z nedbanlivosti kúpili iné suroviny, než boli v recepte napísané... Prípadne niečo v recepte zmenili, pretože si mysleli, že oni vedia všetko najlepšie... Alebo ešte lepšie, ani sa do pečenia nepustili, pretože všetko im bolo prednejšie a odkládali to stále na zajtra. A potom sú ľudia, ktorým dáš len obyčajný recept, ale ich ambícia upiecť super koláč ich bude motivovať si všetky detailné informácie vygoogliť, do prípravy dajú 100% a výsledok bude vynikajúci.... S týmto programom je to tak isto. Ten môžeš brať ako super detailný recept na kariéru Social Media Managera... No to, aký bude výsledok, už nezáleží od nás, ale od teba. Koľko do toho dáš, toľko dostaneš. Neviem ti garantovať 100% úspech, to ti negarantujú ani najprestížnejšie univerity na svete. Garantovať ti viem len to, že ja som si vďaka tomuto know-how vybudovala kariéru úspešnej SMM a do tohto kurzu som dala všetko, čo viem. A recenzie absolventov, ktorí do toho dali všetko a prešli si tým, hovoria za všetko - ak človek chce, tak to dokáže. Ak to s rovnakým návodom zvládli stovky ľudí, tak to zvládneš aj ty, ak to nevzdáš a budeš všetko aplikovať do praxe.

Aký je ideálny vek?

Na tom naozaj nezáleží. Osobne poznám jednu pani, ktorá má 61 rokov a je vyhľadávaná profíčka na sociálne siete. No aj sama v rodine mám slečnu, ktorá má len 16 rokov a dokáže si takto popri škole zarobiť v rámci brigády. Na veku nezáleží. Dôležitejšia je šikovnosť a nevzdať to. Ak cítiš, že potrebuješ zmenu alebo len hľadáš nejakú bokovku popri aktuálnej práci, poď do toho, nech už máš koľko rokov len chceš!

Koľko zarába Social Media Manager?

Povedať presnú sumu by bolo zavadzajúce, pretože to záleží od skúseností, talentu, tvrdej driny, tvojej povahy/osobnosti a niekedy aj štastí, akého klienta si nájdeš. Bežne si ale začiatočníci za správu sociálnych sietí pýtajú okolo 200-300€ mesačne, čo je práca tak na 1-2 hodiny týždenne, takže kľudne zvládnu takto mať aj 10 klientov naraz a zarábať 2000-3000€ mesačne. Rekord v kurze sme mali niečo cez 4000€ za mesiac, ale máme aj množstvo absolventov, ktorí si zarábajú len 1000€, 1500€ alebo niečo okolo 2000€. Zároveň sa ale stále nájdu len začiatočníci, ktorí majú len 2-3 klientov za 500-600€ mesačne. Je to individuálne a je len na tebe, koľko klientov chceš mať a čo všetko pre jedného klienta budeš robiť. Časom môžeš získavať prax, referencie, svoje ceny navyšovať a stále rásť.

Je to len pre ženy?

To je častá otázka, nakoľko moja stránka je v ružovej farbe, tak každý si hneď myslí, že je to pre ženy. 🙂 Ale je pre každého. Keď som začínala, pomenovala som sa PinkAsistent a nerátala som, že pod týmto názvom raz začnem predávať kurzy. No nenechaj sa zmiasť názvom, farbami... Je to aj pre chlapov, v kurze máme veľa chlapov a aj tento program som vlastne tvorila so svojím manželom, ktorý bude vystupovať spolu so mnou vo väčšine lekcií, pretože aj on dlhé roky robí SMM a nikdy sme sa nestretli s tým, že by si firmy vyberali SMM podľa pohlavia.

Je to pre mňa veľa peňazí...

Rozumiem, že niekedy sú financie problém a nie každý má hneď na to, aby investoval do vzdelania, ktoré mu prinesie výsledky až neskôr. Ak sú u teba problém peniaze, napíš nám na info@pinkasistent.sk, pozrieme sa na tvoju situáciu a môžeme sa dohodnúť na splátkach. No aby to bolo fér voči iným (a keďže sú to starosti a administratíva navyše pre nás), rátaj s tým, že platba na splátky bude vždy vyššia, než keby si si kurz objednal/a naraz (na splátky zaplatíš o cca 10-15% viac). Ak chceš ušetriť, je lepšie zaplatiť to naraz.

Čo ak som nič také nikdy nerobil/a a nemám žiadnu prax?

Od toho si predsa kupuješ tento "kurz." 🙂 Nechaj to na mňa... Naučím ťa všetko, čo potrebuješ. V kurze máme veľa ľudí, ktorí pred zakúpením ani nepoužívali Instagram a dnes si na Instagrame zarábajú. V kurze ťa prevedieme od A po Z od založenia účtu, cez technické nastavenia, až po tvorbu obsahu a hľadanie klientov. Nepotrebuješ nič, len notebook/mobil a internet. A samozrejme, trochu odhodlania ísť do akcie a začať sa učiť niečo nové.

Nie je tam veľká konkurencia?

Dobrá otázka, tu sa trošku rozpíšem... To isté by som sa mohla spýtať na vysokú, či strednú školu. Ak vyštuduješ napr. ekonómiu, nebudú tvoji spolužiaci tvoja konkurencia? Budú. A ver mi, že ich bude niekoľko desiatok tisíc každý rok, nie len pár desiatok, ako pri tomto kurze. Našťastie, prax je taká, že firmy potrebujú stále viac a viac pracovnej sily a 90% študentov po VŠ nemá problém si do 3 mesiacov nájsť prácu, aj keď to isté každý rok vyštuduje napr. 10 000 študentov. Poďme počítať... Na Slovensku je aktuálne okolo 600 000 podnikateľských subjektov (v tom nie je ČR, ani zahraničný trh, kde je ich násobne viac). Podľa prieskumu spoločnosti Buffer, až 73% firiem má (a teda platí) človeka, ktorý sa im stará o sociálne siete. Teda len na Slovensku je tu asi 430 000 potenciálnych klientov, ktorí môžu využiť tvoje služby. Myslíš, že je to málo? Aj keby si tento kurz kúpilo 10 000 ľudí (čo naozaj nepredpokladáme a asi to na našom trhu ani nie je možné), na 1 social media managera pripadá 44 firiem, ktoré ti za to môžu zaplatiť... To je dosť... Neboj sa konkurencie, dôveruj procesu a ja ti ukážem, ako si z tohto veľkého množstva uchmatnúť klientov pre seba. 🙂 Ešte sa nám nestalo, že by nám niekto napísal, že si nevie nájsť prácu SMM, pretože je na SR iných 1000 ľudí, ktorí robia to isté.

Čo všetko potrebujem mať/ovládať, aby som mohol/a byť SMM?

Stačí ti notebook/mobil + internet. Žiadne schopnosti ani skúseností nie sú potrebné, naučím ťa všetko od základov. Avšak minimálne musíš používať Facebook, či Instagram. Síce ideme od základov, ale úplné banálnosti, ako napr. "Ako sa zaregistrovať na Facebook a pridať fotku" v programe neučíme a rátame s tým, že takéto základy už máš a sociálne siete denne používaš.

Čo ak budem chcieť vrátiť peniaze?

Ak si kurz zakúpiš a nebude ti dávať zmysel, videá sa ti nebudú páčiť alebo štýl, akým je kurz nahratý nebude nič pre teba, do 14 dní jednoducho napíš email na info@pinkasistent.sk vetu "Prosím o storno kurzu" a pošlem ti 100% peňazí bez zbytočných otázok. Nemusíš ani uviesť dôvod. Prosím, rátaj ale s tým, že peniaze môžu prísť až po cca týždni.

Je to akreditovaný kurz? Viem využiť dotáciu od ÚPSVaR?

Nie, zatiaľ to nie je akreditovaný kurz a teda nevieš naňho využiť ani dotáciu z ÚPSVaR. Sme v komunikácií s úradmi, avšak už mesiace riešime zbytočnú byrokraciu, ako napr. názov kurzu alebo názvy modulov... Úradníčky dnes nepozerajú na obsah a praktické využitie, či výsledky študentov, ale na popis modulov, názvy a dĺžku videí, s čím my nie sme stotožnení. Aktuálne hľadáme kompromis medzi tým, čo požadujú úrady a tým, čo a ako v kurze chceme mať my, čo môže byť ešte na dlhé mesiace....

Potrebujem na túto prácu živnosť?

Nie je to len o tejto práci, ale aj o akejkoľvek inej práci. Nikde nemôžeš zarábať len tak na čierno a nejakú oficiálnu formu zárobku mať musíš. Či už to je živnosť, zmluva, s.r.o. alebo sa jednoducho u klienta zamestnáš, je na tebe a na dohode s klientom. Avšak ročne si na SR vieš v rámci vedľajšieho zárobku zarobiť 500€ bez toho, aby si to musel/a niekde priznávať. Teda skús začať, netráp sa ešte so živnosťou a keď sa ti to rozbehne, nájdeš si prvých klientov, uvidíš, čo pre teba bude najvýhodnejšie (či sa zamestnať alebo si urobiť živnosť už učíme detailnejšie v kurze).

Ak máš otázku, neváhaj nám napísať ideálne email.

+421 918 120 155

info@pinkasistent.sk

Ak otázku nemáš, klikni na tlačidlo nižšie a urob životný klik krok!

Prehlásenie: Táto stránka nie je súčasťou webových stránok spoločnosti Facebook™ ani spoločnosti Facebook™ Inc. Okrem toho táto stránka NIE JE žiadnym spôsobom podporovaná spoločnosťou Facebook™. FACEBOOK™ je ochranná známka spoločnosti FACEBOOK™, Inc.  Ja ani nikto zo spoluautorov tohto kurzu nenesie zodpovednosť za vaše výsledky a nikto vám nesľubuje rýchle zbohatnutie. Podnikanie je zložitý a dlhý proces, ktorý si vyžaduje získavanie praxe a budovanie mena. Pozretím pár videí ešte nikdy nikto nezbohatol. V tomto kurze sa s vami podelím o svoje skúsenosti, svoje know-how a to, ako s týmito informáciami naložíte, je čisto na vás a sami za to nesiete zodpovednosť. Moje výsledky alebo výsledky mojich študentiek v minulosti negarantujú úspech v budúcnosti aj vám. Tento kurz je len pomôcka, ktorá vám poskytne informácie, ktoré môžu byť na vašej ceste v podnikaní nápomocné. No výsledok je len a len vo vašich rukách a vašom odhodlaní sa vzdelávať a pracovať na sebe aj dlho potom. Každé podnikanie so sebou prináša aj riziko. Tento vzdelávací program nie je akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR.