Bezplatné živé vysielanie (začíname o 19:00)

Objav TAJOMSTVO, vďaka ktorému môžem celý rok cestovať a pracovať z pláže vďaka niečomu, čo robíš aj ty každý deň ZADARMO

  • Ak aj ty už máš plné zuby sedenia v práci 8 hodín denne, k tomu len 20 dní dovolenky za rok a láka ťa sloboda, či cestovanie, toto je pre teba
  • Ukážem ti, ako môžeš vďaka niečomu, čo denne používaš (sociálne siete) precestovať svet, mať totálnu slobodu žiť kde chceš alebo byť celý rok doma s rodinou/deťmi.
  • Je to úplne zadarmo, takže nemáš čo stratiť a keď ti to nebude dávať zmysel, po prvých 5 minútach môžeš odísť. Stačí kliknúť a za 10 sekúnd vyplniť registráciu:

(Vysielanie začína dnes aj zajtra o 19:00, klikni a získaj odkaz)

Kristína Janečková - autor a organizátor živého vysielania

O AUTOROVI:

Vybudovala som najväčšiu komunitu virtuálnych asistentiek na Slovensku a mojimi programami si prešli tisíce ľudí. Učím ľudí, ako si vybudovať slobodný život cez internet s tým, čo už vedia a čo denne používajú. Vytvorila som teraz nový bezplatný seminár, kde ti behom 40-60 minút predstavím moje najväčšie know-how, za ktoré mi doteraz ľudia platili. 

ZADARMO sa zaregistruj na toto živé vysielanie:

PS: Ak zadáš vo formulári aj telefón, 15 min. pred začiatkom vysielania ti pošlem bezplatne SMS pripomienku.

PS: V prípade, že by mi do toho niečo prišlo alebo by som sa nemohla na poslednú chvíľu zúčastniť naživo (som na materskej a tam si žena nevyberá), vyhradzujem si právo spustiť záznam z posledného živého vysielania. O nič tak neprídeš a vysielanie o 19:00 prebehne tak či tak. Nemusíš sa báť, aj keby som bola nútená spustiť záznam, moja asistentka bude v chate naživo odpovedať na všetky otázky, takže sa môžeš pýtať, čo ťa zaujíma.

Kristína Janečková

Už ma viac nebaví pozerať sa na ľudí, ktorí sa trápia v práci a svoje deti vidia len ráno a večer. Vytvorila som preto seminár, ktorým chcem v roku 2024 pomôcť 1000 ľuďom získať slobodu pracovať odkiaľkoľvek alebo cestovať. Ak túžiš po slobode alebo sa ti jednoducho hodí pár eur mesačne do vrecka naviac, nečakaj, nastav si budík o 19:00 a vidíme sa!

Ochrana osobných údajov a GDPR

Obchodné podmienky

Creative couple s.r.o.

Letná 55, Spišská Nová Ves

IČO: 55 144 551

DIČ: 212 188 0585

IČ DPH: SK 212 188 0585