Registrácia potvrdená100%

Gratulujem! Teraz si pozri ešte toto dôležité video:

 

Tvoje miesto na živom vysielaní bolo rezervované a čoskoro sa vidíme! Zhrnutie aj odkaz som ti poslala na email. Aby si nezabudol/a, odporúčam ti teraz nastaviť si budík 10 minút pred začiatkom vysielania, aby ti to neušlo. 🙂 Termín aj s odkazom na vysielanie ti bol práve odoslaný na email. Ak ti email skončil v SPAMe alebo v reklamnej pošte, presuň si ho do hlavnej pošty, aby sa ti pripomienka tesne pred začiatkom vysielania nestratila a email ti pristál v hlavnej schránke.

3 VECI, ktoré ti odporúčam pred začiatkom vysielania urobiť

1

Nastav si budík alebo pripomienku

Viac ako polovica prihlásených v praxi nepríde, pretože zabudne. Nastav si preto budík 10 minút vopred, pretože druhú šancu nedostaneš... Čas aj dátum som ti teraz poslala pre istotu ešte aj na email. 15 minút pred začiatkom ti na email ešte raz pre istotu pošlem odkaz na vysielanie. Je dôležité nastaviť si budík a odkaz otvoriť už pár minút pred 19:00.

2

Priprav si podmienky a vyčleň si 40-60 minút

Počas živého vysielania ti ukážem návod, ktorý mi umožňuje celý rok cestovať po svete a pracovať len 1 hodinu denne (aj keď to znie neuveriteľne). Ak to myslíš vážne a chceš si z toho odniesť maximum, svoje deti daj na hodinu postrážiť susedovi a vyčleň si čas, kedy budeš mať hodinku len pre seba. Odporúčam ti tak isto sledovať vysielanie na notebooku/PC. Na mobile je prezentácia veľmi malá.

3

Sleduj ma na sociálnych sieťach

Môžeš mi hodiť follow na Instagrame alebo na Facebooku, kde nájdeš viac zo zákulisia toho, čo robím. 🙂