Rozhovory s absolventmi

mojích kurzov

Ak zvažuješ, či sa pridať k ženám, ktoré sa rozhodli vziať život do vlastných rúk, zakúpili si kurz od PinkAsistent a naštartovali tak slobodnú kariéru, ktorá im umožňuje pracovať slobodne z domu (alebo z pláže), pozri si rozhovory, kde ti sami povedia svoj príbeh a či im moje kurzy reálne pomohli. 🙂

Veronika: Naša absolventka, ktorá sa stala virtuálkou hneď po škole (bez predošlých pracovných skúseností) a dnes, o rok neskôr, ako full-time virtuálna asistentka zarába priemerne 3000€ mesačne prácou len 4-5 hodín denne!

Peťka: Slobodná mamička, ktorá má full time zamestnanie, 3 deti, no aj tak nám všetkým dokazuje, že zarobiť si ako VA popri tom všetkom pár stoviek mesačne, ktoré jej pokryjú náklady na bývanie, nie je problém a dá sa to. 

Miška: Úspešná manažérka, ktorá odmietla povýšenie v práci, pretože si chcela splniť sny a cestovať celý rok. Dnes ako VA si dokáže zarobiť na vysnívané cestovanie, už viac netrávi 8 hodín denne v práci a aktuálne cestuje po Európe.

Nina: Naša úplne prvá študentka z jari 2022. Po niekoľkých mesiacoch som si ju zavolala na rozhovor, aby sa s nami podelila o to, ako to vyzerá niekoľko mesiacov po ukončení kurzu a ako sa jej na ceste virtuálnej asistentky darí.