Rozhovory s absolventmi

kurzov PinkAsistent

Ak zvažuješ, či sa pridať k absolventom, ktorí sa rozhodli vziať život do vlastných rúk, zakúpili si kurz od PinkAsistent a naštartovali tak slobodnú kariéru, ktorá im umožňuje pracovať slobodne z domu (alebo z pláže), pozri si rozhovory, kde ti sami povedia svoje príbehy. 🙂

Veronika: Naša absolventka, ktorá sa stala virtuálkou hneď po škole (bez predošlých pracovných skúseností) a dnes, o rok neskôr, ako full-time virtuálna asistentka zarába priemerne 3000€ mesačne prácou len 4-5 hodín denne!

Peťka: Slobodná mamička, ktorá má full time zamestnanie, 3 deti, no aj tak nám všetkým dokazuje, že zarobiť si ako VA popri tom všetkom pár stoviek mesačne, ktoré jej pokryjú náklady na bývanie, nie je problém a dá sa to. 

Paulína: Rozhodla sa ísť do toho naplno, hneď dala výpoveď a už si vie zarobiť ako virtuálna asistentka mesačne 600-700€ zatiaľ len s jedným klientom, ktorý jej zaberá minimum času.

Denisa: Za 1 rok sa z učiteľky stala virtuálnou asistentkou a aktuálne som ju zastihla, ako s priateľom cestuje v karavane po Európe, pretože ako VA si už vie zarobiť okolo 1200€ mesačne a dáve jej to slobodu, po ktorej túžila.

Ivana: Ako mamička, ktorá sa musí starať o deti, nemala veľa času a pracuje len 1-2 hodiny denne. Aj napriek tomu si vie zarobiť minimálne 1000€ mesačne.

Olívia: Virtuálnu asistentku robí popri práci a za extra 10-20 hodín týždenne, kedy sa tomu venuje, si vie bez problémov privyrobiť okolo 500€.

Miška: Úspešná manažérka, ktorá odmietla povýšenie v práci, pretože si chcela splniť sny a cestovať celý rok. Dnes ako VA si dokáže zarobiť na vysnívané cestovanie, už viac netrávi 8 hodín denne v práci a aktuálne cestuje po Európe.

Kája: Rodičia ju v tom nepodporovali, no miesto dokončenia vysokej školy, po ktorej by skončila v kancelárií na 8 hodín denne, sa rozhodla pre kurz virtuálnej asistentky. Dnes zarába 1200€ mesačne a začala cestovať.