Pre ambiciózne ženy, ktoré milujú slobodu

Zo študentky, ktorá pracovala za 2,50€/hod., na virtuálnu asistentku

so sadzbou 15€/hod., len za 21 dní

 • Si mladá baba, ktorá ešte nevie, čo po škole?
 • Nevieš si predstaviť, že by si pracovala celý život v jednej práci 8 hodín denne?
 • Si ambiciózna a chceš od života viac? Kľudne aj začať podnikať?
 • Chceš veľa cestovať a žiť slobodne, kde ti šéf nehovorí, kedy a kde máš byť?
 • A pri tom všetkom chceš robiť prácu, ktorá ťa baví a dáva ti hlbší zmysel?
 • STAŇ SA VIRTUÁLNOU ASISTENTKOU! 

PinkAsistent VIP Club je 21-dňový online program, ktorý premení každé ambiciózne dievča, ktoré má chuť sa vzdelávaťrozbehnúť si úspešnú kariéru, na virtuálnu asistentku, ktorá má nadpriemerný príjem, pracuje odkiaľkoľvek na svete (aj z pláže), je pánom svojho časurobí len to, čo jej dáva zmysel. Si pripravená zmeniť svoj život?

Ako som pracovala za 2,50€/hod. a preklínala každú hodinu v práci...

Asi ako každý v mojom veku na vysokej škole, som potrebovala z niečoho žiť. Tak som zobrala hneď prvú brigádu, ktorú som našla. Začínala som v pekárni za 2,50€/hod., kde moja prvá výplata bola 39€. Nech sa na mňa bývalá šéfka nehnevá, ale preklínala som každú hodinu v práci, kde sa stále niekto sťažoval, riešila som reklamácie, budíček o 4:30, celý deň na nohách a keď moje kamarátky išli na výlet (na ktorý som sa tešila 3 mesiace), mne šéfka v ten deň odmietla dať voľno. Jednoducho som nemala žiadnu slobodu v tom, čo, kedy a kde robím.

 • Zarábala som málo.
 • Budovala som "sen" niekoho iného.
 • O tom, kde a kedy mám byť, rozhodoval niekto iný - nebola som slobodná.
 • Občas som mala pocit, že som len novodobý otrok.
 • Často som mala "depky," že takto budem žiť celý život.

... tak som hľadala a našla som ...

Keďže mi vysoká škola do praxe veľa nedala a vždy som chcela od života niečo viac, posledné peniaze som investovala do kurzov, seminárov, kníh... a naučila som sa, ako na správu soc. sietí, ako vytvoriť peknú grafiku/logo, spustiť reklamu na FB, či vytvoriť si svoju vlastnú webstránku. Na internete som si pridala pár inzerátov, oslovila som pár firiem a už za týždeň som spravovala soc. siete 6 firmám, ktoré mi platili slušné peniaze a mne to zaberalo tak 30 minút denne. To mi zmenilo život a začala som sa vzdelávať - zlepšovať.

Z 2,50€/hod. na 15€/hod. za pár týždňov

Práce pribudalo, tak som si cenu postupne navyšovala, k správe soc. sietí som pridala aj iné marketingové a grafické služby a už po 21 dňoch som získala ponuku s min. sazdbou 15€/hod. + príplatky + provízie (ešte na VŠ), pričom som pracovala len z domu a môj pracovný čas bol 100% flexibilný. V práci som dala výpoveď a začala som si budovať vlastné podnikanie, čo mi zmenilo život od základov.

Objavila som "virtuálnu asistentku" (VA)

Vtedy som to brala len ako nejakú online brigádu na voľnej nohe, až do chvíle, kým mi nedošiel mail: "Dobrý deň, potrebujem služby virtuálnej asistentky, ako ste vy. Vieme si zavolať?"

Popravde, ten termín som počula po prvý krát, tak som si o tom niečo pogooglila a uvedomila som si, že práve robím svoju vysnívanú robotu - som virtuálna asistentka. Robila som odkiaľ som chcela, kedy som chcela a čo som chcela. Bez viazanosti, na voľnej nohe a bez šéfa, ktorý ovládal môj život. 

A navyše som robila prácu, ktorá mi dávala zmysel - preberala som za podnikateľov prácu, ktorú nestíhali, vďaka čomu mali viac času na svoju rodinu, deti...

Nižšie si môžeš pozrieť moje video, ktoré som používala na prezentáciu svojich služieb pre klientov. Lepšie z neho pochopíš, čo tá virtuálna asistentka je a ako moja práca funguje, ak si sa s tým ešte nestretla.

Čo je virtuálna asistentka ? (video)

Zamestnanie

 • Voľno máš len vtedy, keď ti ho dá šéf/nadriadený. Aj to len obmedzený počet dní v roku.
 • Si viazaná na miesto, kde pracuješ a kde musíš byť stále ráno v dohodnutom čase.
 • Robíš to, čo ti zadá nadriadený, aj keď nie vždy ťa to baví.
 • Cestovať môžeš len vtedy, keď ti dá šéf dovolenku.
 • Tvoj plat je často obmedzený na "štandard" v tvojej oblasti a väčšinu zisku zhrabne šéf.
 • Máš len 1 zdroj príjmu. Ak ťa šéf prepustí alebo ťa nebude potrebovať, zo dňa na deň si bez príjmu.

Virtuálna asistentka

 • Voľno máš vtedy, keď si ho urobíš - žiadny šéf. Žiadny max. počet voľných dní.
 • Robíš odkiaľkoľvek, kľudne aj z pláže na Bali. Potrebuješ len notebook a WIFI.
 • Sama si vyberáš, akú prácu budeš robiť a akú nie. 
 • Cestuješ celý rok a popri tom zarábaš online.
 • Tvoja výplata je obmedzená len tvojimi schopnosťami a skúsenosťami.
 • Máš viacerých klientov a viacero zdrojov príjmu. Odchod jedného klienta ti príjem takmer neovplyvní.

Práca, ktorá mi dala slobodu

Zatiaľ čo moje kamarátky predávali zmrzlinu celé leto, ja som so svojím priateľom (ktorý sa tak isto živí len prácou online na vlastnej nohe ako freelancer) precestovala veľa krajín ešte popri vysokej škole. Práca ako virtuálna asistentka mi dala možnosť sa cez víkend zbaliť, odísť na pár dní k moru, za 2-3 hodiny práce na notebooku (na pláži) si zarobiť viac, než zarobili moje kamarátky za celý deň od rána do večera a väčšinu dňa som mohla robiť to, čo ma baví. To tu samozrejme nepíšem, aby som sa chválila.

Chcem ti len ukázať živý príklad, že sa to dá a že životný štýl virtuálnej asistentky je to, čo asi hľadáš, ak teda práca v kancelárií do konca života nie je to, čo chceš. Bez predošlých skúseností, bez niekoľkoročnej praxe, bez kontaktov a bez niekoľkotisícovej investície sa to všetko vieš naučiť za pár večerov aj ty. 

Tak som sa rozhodla to naučiť každého

Raz za mnou prišla spolužiačka, ktorá sa ma spýtala: "Počuj, Kika... Ako to ty vlastne robíš? Tiež by som chcela pracovať ako ty, pretože ja svoju prácu nenávidím!" Vtedy som si uvedomila, že sa s mojím know-how musím podeliť. Nedokázala som sa viac pozerať na to, ako väčšina dievčat, ktoré niečo vyštudujú, robia v živote niečo úplne iné a pritom už v tak mladom veku z nich cítiť nechuť k práci.

Ak som sa pozrela na všetky moje kamarátky, cítila som z nich, že im musím pomôcť - dala som si teda za cieľ vytvoriť program, ktorý aj z úplnej amatérky urobí úspešnú virtuálnu asistentku za menej ako 1 mesiac.

Otvorila som si teda Word a trvalo mi spolu s mojím priateľom viac ako 8 mesiacov, kým sme spísali celé know-how, ako a čo robíme. Prešli sme si prvé inzeráty, prvé emaily od klientov a zdokumentovali sme celý proces, ako som sa ja sama stala virtuálnou asistentkou. Čo som sa najprv musela naučiť, na základe čoho som si vybrala služby, ktoré ponúkam, kde som sa to naučila a pod. Tak vznikol najrozsiahlejší program na trhu, ktorý urobí virtuálnu asistentku naozaj z každého - za to ručím svojím menom.

PREDSTAVUJEME: PinkAsistent VIP Club

Ak sa chceš stať virtuálnou asistentkou - pracovať na voľnej nohe, kľudne aj z pláže, sama si určovať dovolenku, robiť len to, čo ťa baví a mať nadpriemerný príjem, budeš potrebovať isté know-how...

Predstavujeme ti PinkAsistent VIP Club, ktorý ťa naučí, ako sa stať virtuálnou asistentkou od A po Z, pričom celý obsah je vytvorený tak, aby tomu chápal aj úplny začiatočník. Tento online program je overený "krok za krokom" postup, ako sa z obyčajného dievčaťa bez predošlých znalostí premeniť na úspešnú online podnikateľku - virtuálnu asistentku, ktorá ovláda všetko, za čo sú firmy ochotné nadpriemerne platiť, no pritom si to nevyžaduje extra talent (dá sa to naučiť online za pár večerov)vieš to robiť na diaľku, takže nie si viazaná na miesto, ani čas.

A to všetko od nájdenia si oblasti, v ktorej budeš pôsobiť (služy, ktoré budeš ponúkať), cez vytvorenie portfólia, budovanie osobnej značky, až po uverejnenie inzerátov a získanie prvých klientov.

 • Aj keď máš nulové skúsenosti,
 • nič také si pred tým nerobila,
 • nevieš, ako začať a v čom si dobrá,
 • netušíš, čo by ťa baviloaké sú vôbec možnosti toho, čo môžeš robiť,

.... naších 7 modulov rozdelených na 21 dní ti pomôže vybrať si oblasť, kde budeš vynikať a v nej si nájsť online množstvo platiacich zákazníkov už za pár dní. Každý modul sa ti odomkne vždy po 3 dňoch, takže toho nebudeš mať naraz veľa. Nižšie si môžeš prečítať detailný obsah toho, čo sa v ktorý deň naučíš...

 

 • Zmeníš svoje presvedčenia o tom, ako sa dnes zarábajú peniaze a zistíš, že internet ponúka aj zaujímavejšie príležitosti, než je bežné zamestnanie v kancelárií na 8 hodín denne po zvyšok tvojho života.
 • Objavíš oblasť, ktorá ťa najviac baví a v ktorej sa uchytíš ako virtuálna asistentka veľmi rýchlo - stačí ti na to notebook a internet.
 • V danej oblasti sa rýchlo cez cvičné zadania zdokonalíš a získaš prax.
 • Objavíš 207 nápadov, aké služby môžeš začať ponúkať a zarábať tak z domu cez internet už od zajtra, bez predošlých skúseností.
 • Vytvoríš si vlastné portfólio - prezentáciu svojej práce.
 • Uverejníš si úspešný inzerát na najnavštevovanejších inzertných portáloch, kde ťa klienti nájdu veľmi rýchlo.
 • Naučíš sa, ako sa prezentovať na soc. sieťach (aj Linkedin), aby ťa ľudia oslovovali so záujmom o tvoje služby virtuálnej asistentky a vybuduješ si osobnú značku.
 • Naučíš sa, ako získať množstvo dlhodobých spoluprác a nových klientov "lusknutím prsta".

Čo ťa čaká najbližšie dni?

DEŇ 1-3:

Nájdenie oblasti,

kde budeš vynikať

Virtuálna asistentka môže vykonávať stovky rôznych činností, či už ide o grafiku, video, makreting, administratívu, copywriting, webstránky, či iné (aj kreatívne) činnosti. Prejdeme si všetky oblasti, kde by si sa mohla uchytiť a preberieme si ich podrobnejšie s reálnymi príkladmi, vďaka čomu rýchlo a hravou formou zistíš, čo je pre teba to pravé, čo by ťa bavilo a cez cvičné úlohy aj zistíš, v čom si dobrá

Cena samostatnej lekcie: 197€

Bonus: 207 služieb, ktoré môžeš ponúkať ihneď z domu

Získaš zoznam 207 služieb, ktoré môžeš začať ponúkať ako virtuálna asistentka už dnes, bez predošlých skúseností - všetko len online, teda z domu, či z pláže. 🙂 16 príkladov si si už mohla bezplatne na ukážku stiahnúť TU. Všetky príklady sú overené praxou a som si istá, že nech si vyberieš ktorúkoľvek službu zo zoznamu, do týždňa sa ti ozve prvý klient, ktorý o tieto služby bude mať záujem a ty si tak dokážeš zarobiť prvé peniaze ešte na úplnom začiatku

Deň 4-6:

Tvorba portfólia

a získavanie skúseností

Ak si si vybrala oblasť a činnosti, ktoré chceš ako virtuálna asistentka ponúkať, v 90% prípadoch si to bude vyžadovať nejakú ukážku prác, či predošlé skúsenosti, ktoré odprezentuješ klientom. V tomto module si ukážeme techniku, ako aj bez predošlých skúseností naplniť svoje portfólio prác na maximum a v danej činnosti sa tak zdokonaliť už za 3 dni. Rýchlo sa tak z teba stane profík v tom, čo budeš robiť a tvoji klienti ťa budú brať ako experta (aj keď to robíš v skutočnosti len pár dní). V tento týždeň si ale vyčleň 2-3 hodiny denne na domáce úlohy, ktoré dostaneš, pretože potrebuješ získať prax.

Cena samostatnej lekcie: 97€

Deň 7-9:

Tvorba inzerátu a prezentácia služieb

Už vieš, aké služby budeš ponúkať - čím si budeš ako VA zarábať. Už budeš mať aj vlastné portfólio prác z predošlých dní. Teraz je čas svoje služby popísať a zverejniť na internete, aby ťa klienti našli. Na to slúžia desiatky rôznych portálov, kde si vieš pridať inzerát. Spolu si ukážeme, ako vytvoriť inzerát, ktorý vynikne nad tvojou konkurenciou, kde všade vôbec ten inzerát uverejniť, ako svoje služby popísať, na akých portáloch je výhodné inzerovať a dáme ti know-how, ako získať prvého klienta takmer okamžite. Vysvetlíme si aj stratégiu, ako tvoriť cenník a koľko za svoje služby pýtať.

Cena samostatnej lekcie: 147€

Bonus: Šablóna a štruktúra úspešného inzerátu

Vyberieš si službu, ktorú ideš predávať, otvoríš si nejaký portál, kde svoje služby ponúkneš a narazíš na problém... Aký nadpis zvoliť? Ako začať popis inzerátu? Aký dlhy by mal byť? Ako to popísať? Akú cenu si popýtať? Aký náhľadový obrázok zvoliť? Aké inštrukcie si od klientov pýtať? A ešte oveľa viac... S nami sa nemusíš trápiť, stačí ti využiť našu šablónu, kde si už len vymeníš kľúčové slová, vyberieš si jednu zo šablón nadpisov a inzerát máš hotový za 3 minúty, pričom jeho štruktúru máme overenú v praxi - moj priateľ sa s týmto inzerátom stal najúspešnejším predajcom na najväčšom SK portáli v danej kategórií služieb.

Deň 10-12:

Budovanie osobnej značky virtuálnej asistentky

Ako virtuálna asistentka si potrebuješ budovať osobnú značku a dlhodobé spolupráce. V tomto module si ukážeme, ako si vybudovať osobnú značku od A po Z, aby každý v tvojom okolí vedel, čomu sa venuješ, s čím im vieš pomôcť a aby ťa aj cudzí človek, ktorý na teba narazí, vnímal ako šikovnú a hodnotnú virtuálnu asistentku, ktorú bude chcieť do tímu každá firma. Vďaka cvičeniam a úloham v tomto module si nájdeš veľa nových klientov. A s našimi tipmi, ako zvyšovať vnímanú hodnotu tvojej osobnosti, si môžeš postupne pýtať za hodinu práce stále viac a viac.

Cena samostatnej lekcie: 97€

Deň 13-15:

Získavanie prvých klientov

Teraz je čas nakopnúť biznis a získať prvých platiacich klientov. Ukážeme si viacero techník, ako ja osobne získavam zákazníkov. Od Googlu, cez inzertné portály, FB, IG, Linkedin, priamy marketing, až po platenú reklamu. Dám ti aj presnú šablónu správy, ktorú som používala na Linkedine, vďaka ktorej som získala za 1 týždeň 4 nových klientov na dlhodobú spoluprácu. Na druhý deň už pravdepodobne budeš mať dohodnutú prvú zákazku. 🙂

Cena samostatnej lekcie: 197€

Deň 13-18:

Aplikácie pre virtuálnu asistentku (a legislatíva)

Ukážeme si, ako si postupne online založiť živnosť za 5 minút, ako a cez aký nástroj klientom vystavovať faktúry, ako riešiť daňové priznanie.... Hravou formou ti ukážeme, ako vyriešiť všetky legislatívne záležitosti, aby si mala kľudný spánok. A navyše ti dáme aj návody na nástroje/appky, ktoré ti uľahčia prácu. Je to napr. Clickup a Trello, vďaka čomu budeš mať vo svojej práci prehľad. Nástroj Toggle budeš používať na trackovanie tvojho času, čo ti pomôže v tvorbe cenových ponúk. Nebude chýbať ani Canva, ktorú využiješ takmer pri každej službe. Získaš aj tipy z praxe, ako používať Google disk, kalendár, či Evernote.

Cena samostatnej lekcie: 97€

Deň 19-21:

Nakopnutie kariéry 

Jedna spolupráca ťa dlhodobo neuživí. Vo finálne dni celú "marketingovú" aktivitu znásobime a spoločne si nastavíme akčný plán - challenge, ako za 30 dní nájsť toľko klientov, koľko len zvládneš, vďaka čomu sa tvoj príjem výrazne zvýši. Pričom ti dáme tipy, ako budovať dlhodobé spolupráce, vďaka ktorým ti jedna spolupráca prinesie stabilný príjem aj na niekoľko rokov. Tento modul bude vyvrcholenie práce na tvojej kariére.

Cena samostatnej lekcie: 197€

Bonus: Platená reklama na soc. sieťach

Spolu si krok za krokom ukážeme, ako na Facebooku spustiť reklamu, vďaka ktorej vieš osloviť za 1 deň aj 10 000 rôznych firiem/podnikateľov veľmi efektívne a ponúknuť im svoje služby. Celý čas budeš pozerať poza môj chrbát na moju obrazovku a len klikať na to, na čo klikám ja, vďaka čomu si spustíš perfektnú reklamu aj bez toho, aby si vedela niečo o reklamných kampaniach na FB.

BONUSY

1. Certifikát

Koniec kurzu virtuálnej asistentky znamená nový začiatok kariéry vďaka certifikátu, ktorý tvojmu budúcemu zamestnávateľovi/klientovi zaručí, že vieš všetko, čo virtuálna asistentka vedieť má. Za to ručíme svojím menom. 🙂

UPOZORNENIE: Certifikát nezískaš automaticky zakúpením tohto programu. Náš cieľ bolo vytvoriť skutočnú hodnotu certifikátu, ktorý sa kúpiť jednoducho nedá a jeho získanie ti reálne pomôže získať lepšiu prácu, či zákazku. Pre jeho získanie budeš musieť na konci vyplniť test virtuálnej asistentky a splniť aspoň 70% úloh, ktoré budeš mať pri jednotlivých moduloch.

2. VIP FB skupina

Skupina, kde na tvoje otázky odpovedia skúsení mentori a kde si budete dávať feedbacky na zadania. Navyše sa tam spoznáš s inými členkami a môžeš sa zúčastniť našich spoločných výletov, dovoleniek, školení, či pokecov pri káve. 

Cieľ nie je mať len FB skupinu, kde sa občas niekto niečo spýta. Mojím cieľom je vytvoriť komunitu virtuálnych asistentiek, ktoré sa spoločne podporujú, cestujú, vzdelávajú sa, navštevujú rôzne semináre a správajú sa ako sestry. Členstvom v tejto skupine tak získaš pozvánky a ponuky na spoločné stretnutia, či iný program, čo pre teba v praxi znamená nevyčísliteľnú hodnotu v podobe kontaktov a vzťahov. 

3. Súkromná koučka

Všetky tvoje úlohy bude kontrolovať a dávať na ne spätnú väzbu súkromná koučka. Teda celý čas k tebe budeme pristupovať individuálne a radiť ti, čo robíš zle, čo robíš dobre a na čo by si sa ešte mala pozrieť. Nenecháme ťa v tom samú.

Na internete je množstvo kurzov, kde si zaplatíš za nejaké videá, ich tvorcovia zhrabnú peniaze a ani o tebe nevedia. My sme sa rozhodli ísť na kvalitu, nie kvantitu a ku každej študentke pristupujeme individuálne. Teda všetky úlohy v každom module ti skontroluje súkromná koučka, vďaka čomu rýchlo zistíš, čo robíš zle a čo máš ako opraviť. Nevieš si predstaviť, čo by som dala na začiatku ja za to, že niekto skúsený skontroluje moje inzeráty, soc. siete, či ponuku služieb a poradí mi, čo a ako upraviť. Určite by som svoju kariéru rozbehla rýchlejšie.

4. Cvičné zadania

Pri každom module budeš mať "domáce úlohy," ktoré ti skontrolujú experti na danú oblasť a dajú ti spätnú väzbu, čo je dobre, čo je zle, kde máš medzery a v čom máš talent. Takto odstrániš svoje slabé stránky a posilníš tie silné.

Ak si myslíš, že sa staneš úspešnou virtuálnou asistentkou pozretím pár videí popri tom, čo budeš jedným okom sledovať TV, sklameme ťa... Ak chceš uspieť, potrebuješ získať prax - trénovať, na čo budú slúžiť domáce úlohy v každom module. Ak si ani v škole nerobila domáce úlohy, pretože si myslíš, že precvičovanie toho, čo si sa naučila, je zbytočné, tak tento program nie je pre teba. Tu proste budeš makať a získavať skúsenosti. Takže minimálne na 3 týždne zabudni na Netflix.

Čo všetko získaš?

Celkovo 7 modulov (21 lekcií) s cvičnými úlohami4 hodnotné bonusy, všetko rovnomerne rozdelené na 21 dní, vďaka čomu sa krok po kroku staneš virtuálnou asistentkou (aj bez predošlých skúseností) a začneš pracovať odkiaľ chceš, kedy chceš a kde je tvoj príjem limitovaný len tvojimi skúsenosťami. To všetko v hodnote spolu 1329€.


 • Modul 1: Nájdenie oblasti, kde budeš vynikať (v hodnote 197€)
 • Modul 2: Tvorba portfólia a získavanie skúseností (v hodnote 97€)
 • Modul 3: Tvorba inzerátu a prezentácia služieb (v hodnote 147€)
 • Modul 4: Budovanie osobnej značky VA (v hodnote 97€)
 • Modul 5: Získavanie prvých klientov (v hodnote 197€)
 • Modul 6: Aplikácie pre virtuálnu asistentku (v hodnote 97€)
 • Modul 7: Nakopnutie kariéry (v hodnote 197€)
 • Cvičné zadania 
 • Súkromná koučka (v hodnote 300€)
 • Doživotné členstvo vo VIP FB skupine s podporou a aktualizáciou
 • Certifikát (po dokončení úloh a splnení testu)

TERAZ V PREDPREDAJOVEJ AKCII


LEN ZA 97€

s DPH

Kurz spúšťame 1.9.2021. V prípade, že sa zaregistruješ v predpredajovej akcii, platí pre teba špeciálna cena 97€ s DPH. Po vypršaní odpočtu nižšie (alebo vypredaní prvých 20 miest) sa cena zmení na 497€ s DPH

9-DŇOVÁ GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Ak máš strach, že kurz nebude to, čo sme ti sľúbili a jeho obsah sa ti nebude páčiť, dávame ti garanciu vrátenia peňazí. Zapoj sa do kurzu, prejdi si prvými 3 modulami počas prvých 9 dní a v prípade, že nebudeš spokojná, do 9 dní od vstupu napíš na info@pinkasistent.sk vetu "Dobrý deň, poprosím o storno kurzu" z emailu, s ktorým si sa zaregistrovala. Zrušíme ti členstvo a do týždňa ti vrátime plnú sumu peňazí, ktorú si zaplatila. Znie to fér? 

Otázky + odpovede

Koľko času mi to zaberie?

Kurz je robený tak, aby si popri tom stíhala aj prácu, aj školu, či dokonca aj dieťa. 🙂 Priemerná dĺžka lekcií v jednom module sú asi 2 hodiny, pričom nový modul sa ti odomkne vždy po 3 dňoch. Teda priemerne je to asi 30 minút denne na pozretie lekcií a ďalších cca 10-30 minút denne si vyčleň na domáce úlohy, cvičenia, či zamyslenie sa nad kariérnymi otázkami. No samozrejme niektoré lekcie sú viac praktické a vyžadujú si viac práce, niektoré lekcie sú menej praktické a úlohy ti zaberú minimum času. Ak nejaký deň nebudeš mať čas, k úloham sa vieš samozrejme vrátiť neskôr a dokončiť ich aj o pár dní, či týždňov. Do kurzu ti garantujeme prístup min. 10 rokov od vstupu. No ak to myslíš vážne, vyčleň si 1 hodinu denne.

Ako bude prebiehať skúška?

Záverečná skúška sa skladá z 10 malých zadaní. Tie budeš plniť priebežne v jednotlivých moduloch. Na konci každého modulu ťa čaká zadanie, ktoré sa týka daného modulu. Napr. v module "získavanie klientov" dostaneš na záver úlohu - vytvoriť si inzerát na nejakom portáli. V module "budovanie osobnej značky" bude tvojou úlohou upraviť si sociálne siete tak, aby to podporovalo tvoju prácu. Žiadna teória a nudné testy, ako si zvyknutá zo školy. Tu budú úlohy 100% praktické, ktoré ti pomôžu nakopnúť tvoju kariéru. Tieto úlohy sú vlastne všetky aktivity, ktoré som potrebovala urobiť na začiatku ja, aby som sa stala virtuálnou asistentkou. Všetko si pred tým samozrejme v danom module vysvetlíme a naučíme ťa to. Ak niečo nebudeš vedieť, vždy máš FB skupinu, kde sa môžeš radiť. A na záver dostaneš ešte písomný test, kde budeš mať praktické zadania a tvojou úlohou bude správne danú situáciu vyriešiť. Bude tam napr. situácia, kedy tvoj klient nebude spokojný a budeš musieť situáciu vyriešiť tak, aby ti nezanechal negatívne hodnotenie, či správne svoju službu popísať. Teda aj test sa týka praktických vecí.

Koľko budem mať pokusov na skúšku?

Nekonečno. Nie je to ako v škole, kde máš 90 minút, 2 pokusy a dovidenia. Test bude otvorený počas celého roka. Či sa všetko naučíš za mesiac alebo ti to bude trvať rok, je na tebe. Jednotlivé zadania môžeš plniť postupne, ale aj naraz - na konci. Certifikát dostaneš až po tom, čo budeš mať všetko vyplnené. Ak niečo vyplníš nesprávne, dáme ti úprimnú spätnú väzbu s našimi tipmi a ty tak máš ďalší pokus danú úlohu opraviť. Teda neboj sa ničoho, u nás máš toľko času a pokusov, koľko budeš potrebovať, až kým to nebudeš vedieť - ide len o to, aká je tvoja trpezlivosť a motivácia. 🙂

Aký je ideálny vek?

Ako všade, aj tu platí, že čím skôr sa to naučíš, tým skôr to v živote využiješ. Kurz určite odporúčame každému popri vysokej, či už na strednej škole. 90% študentiek sa prihlásilo ešte popri VŠ. Ak si po škole, tak to samozrejme nie je prekážka. Veľká časť virtuálnych asistentiek sa k tomu dostane práve až na materskej, kedy hľadajú možnosť pracovať z domu - čo je už ale často neskoro, pretože ak sa zapojíš už počas štúdia, na materskej už môžeš mať vybudovanú kariéru a o to menej stresu pre teba. 🙂 Teda ak to mám zhrnúť, ideálny vek proste neexistuje. Ak chceš zmeniť svoj život, naučiť sa niečo nové alebo zmeniť prácu, prihlás sa.

Kedy najneskôr sa môžem prihlásiť?

Kurz je online a vstúpiť môžeš kedykoľvek. Každé 3 dni sa ti odo dňa registrácie uvoľní jeden modul s novými lekciami a úlohami. Teda lekcia sa ti budú uvoľňovať na mieru podľa toho, od kedy vstúpiš a pôjdeš pekne postupne - nie je tu fixný dátum vstupu, ako pri offline kurzoch. No ak chceš do kurzu vstúpiť za akciovú cenu, musíš sa prihlásiť skôr než vyprší odpočet vyššie - v predpredaji. Potom sa predpredaj skončí a kurz bude možné kúpiť už len za bežnú sumu 497€. Alebo ak sa vypredá 20 miest. Ak na tejto stránke vidíš stále akciovú cenu, konaj rýchlo. 🙂 Ako virtuálna asistentka sa budeš musieť rozhodovať rýchlo a využiť každú príležtosť - aj vstup do kurzu tak môžeš brať ako prvú úlohu. 🙂

Ak máš inú otázku, vpravo dole je online chat, kde nás vieš kontaktovať a pýtať sa. Odpovedáme v pracovné hodiny do pár minút.

Si pripravená ísť do akcie a 

navždy zmeniť svoj život? 

497€  97€ s DPH

O autoroch

Ing. Kristína Ďugasová

Zakladateľ Pinkasisent VIP Clubu
Vyštudovala som Ekonomickú univerzitu v Bratislave v odbore daňovníctvo a daňové poradenstvo. Pol roka som pôsobila v zahraničí, kde som študovala odbor Business Administration. Popri škole som súbežne študovala Doplňujúce pedagogiké štúdium. Moja vízia bola však vždy mať niečo vlastné a neustále pracovať na sebe. Počas vysokej školy som toho stihla naozaj veľa. Od brigády v pekárni, až po customer support agenta. Neskôr som chcela nabrať skúsenosti aj z oblasti účtovníctva a daňovníctva, preto som pracovala ako Accounting Intern. Na pozícií Research Assistant, som získala skúsenosti v prieskume internetu a písaní newsletterov. Vo voľnom čase som vytvárala reklamné animované videá, weby a spravovala som firmám soc. siete. Nakoniec som dala výpoveď z práce a rozhodla som sa naplno živiť ako virtuálna asistentka, čo mi prinieslo život, po ktorom som túžila.

Ing. Adam Janečko

Lektor a špecialista na online podnikanie
Už ako 15 ročný som na portáloch určených na predaj mini služieb patril k tom predajcom na SR. Podnikanie som mal v sebe a už ako 22 ročný som mal niekoľko projektov, ako bol napr. fitness blog BodyBoo, marketingová agentúra Influa.sk, softvérová spoločnosť QuickMenu.sk, video marketingová agentúra Creativum (ktorá dnes má na SR najväčší podiel na tvorbe animovaných videí), či TuningWebu.sk, kde som sa špecializoval na psychológiu predaja. Popri toľkých projektoch som sa naučil všetko, čo som potreboval na to, aby som pracoval online, sám na seba a aby mi žiaden šéf nehovoril, kedy a kde mám byť. Postupne som začal budovať vlastný tím, spolupracovať s inými agentúrami a časom som sa dostal k mentorovaniu - učím iných, ako si založiť podnikanie online. A o svoje najcennejšie know-how sa s vami podelím v kurze PinkAsistent VIP Club.