Akadémia virtuálnych asistentiek + Social Media Academy

MEGA AKCIA: Objednaj si oba moje kurzy a druhý máš len za polovicu

Ak sa nevieš rozhodnúť, ktorý z mojich kurzov je pre teba vhodný, môžeš si objednať oba kurzy naraz a vyťažiť z toho maximum, pretože oba kurzy naraz ti dajú určite viac, než len 1 kurz osamote, pričom na seba perfektne nadväzujú a to, čo sa naučíš v 1. kurze, ti pomôže ešte rýchlejšie uspieť v 2. kurze. Ak si ich objednáš oba naraz, druhý máš len za zlomok ceny! Všetky informácie o kurze pre virtuálne asistentky nájdeš na tomto odkaze. Informácie o kurze social media managera nájdeš na tomto odkaze.

Akciová cena samostatne: (197€ + 197€) 394€

Oba kurzy spolu: 297€ (7499Kč)

Ceny sú s DPH a k obom kurzom máš doživotný prístup

Prečo si objednať oba kurzy naraz a ako na seba nadväzujú?

Sama som začínala ako virtuálna asistentka, kde som získala základné znalosti o podnikaní online. Vytvorila som tak kurz virtuálnej asistentky, kde sa naučíš z kažého rožka troška, získaš základný prehľad a naučíš sa organizovať si prácu, riešiť legislatívu, faktúry, manažovať si TO-DO list, komunikovať s klientmi, tvoriť cenníky, či naučíš sa predať sa. Vytvoríš si dokonca aj vlastný web, ktorý využiješ aj neskôr (a ktorý v kurze SMA netvoríme). Kurz VA je preto super štart, ak nemáš prax v podnikaní online a potrebuješ základný prehľad. Pomôže ti uspieť aj neskôr ako SMM.

Po 3 rokoch som si uvedomila, čo ma baví najviac, aké služby sa mi predávajú najlepšie, o čo majú firmy najväčší záujem a čo mi reálne aj prináša najviac peňazí. Boli to sociálne siete. Vytvorila som preto špecializovaný kurz Social Media Academy, kde sa už o zarábaní na internete nebavíme všeobecne, ale ideme do hĺbky práve v sociálnych sieťach. Hneď po dokončení kurzu virtuálnej asistentky ti tak odporúčam prejsť na kurz social media managera a špecializovať sa tak hlavne na sociálne siete, vďaka čomu budeš pracovať menej, ale budeš zarábať viac. Vďaka tomu, že si pred tým absolvovala aj kurz VA, budeš mať hotový web, vďaka ktorému ťa nájde ešte viac klientov, budeš si vedieť dokonalo organizovať prácu, nikdy na nič nezabudneš a vždy budeš mať v zálohe aj znalosti iných služieb, ktoré časom môžeš využiť aj popri spravovaní sociálnych sietí. A ešte k tomu máš 2 certifikáty.

Vyplň objednávku

Objednávka

Fakturačné údaje:

Creative couple s.r.o.

IČO: 55 144 551

DIČ: 212 188 0585

IČ DPH: SK 212 188 0585

Letná 62/55, Spišská Nová Ves

Ochrana osobných údajov

Obchodné podmienky

Prehlásenie: Ja ani nikto zo spoluautorov tohto kurzu nenesie zodpovednosť za vaše výsledky a nikto vám nesľubuje rýchle zbohatnutie. Podnikanie je zložitý a dlhý proces, ktorý si vyžaduje získavanie praxe a budovanie mena. Pozretím pár videí ešte nikdy nikto nezbohatol. V tomto kurze sa s vami podelím o svoje skúsenosti, svoje know-how a to, ako s týmito informáciami naložíte, je čisto na vás a sami za to nesiete zodpovednosť. Moje výsledky alebo výsledky mojich študentiek v minulosti negarantujú úspech v budúcnosti aj vám. Tento kurz je len pomôcka, ktorá vám poskytne informácie, ktoré môžu byť na vašej ceste v podnikaní nápomocné. No výsledok je len a len vo vašich rukách a vašom odhodlaní sa vzdelávať a pracovať na sebe aj dlho potom. Každé podnikanie so sebou prináša aj riziko. Tento vzdelávací program nie je akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR.