Akadémia Virtuálnych Asistentiek 3.0 

Objednávka (tajný odkaz)

30+30-dňový online program pre ženy aj mužov, ktorí chcú slobodu a možnosť si zarábať odkiaľkoľvek na svete aj 3000€+ mesačne (ako naši najúspešnejší absolventi), zatiaľ čo pracujú slobodne ako virtuálny/a asistent/ka. Tu nájdeš na jednom mieste overené návody, šablóny, aj našu pomoc, aby si presne vedel/a, ako začať a uspieť.

 ZHRNUTIE, ČO VŠETKO ZÍSKAŠ: 

 • KROK 1: Výber služieb a nájdenie tvojich silných stránok. Pomocou špeciálneho quízu a hodnotenia 40+ služieb pre VA zistíme, na čo máš talent, čo ťa baví a aké služby ako VA môžeš ty ponúkať.
 • KROK 2: Nastavenie cenníka a mesačných balíčkov. Urobíme si test (11 kritických otázok), vďaka čomu presne zistíme, koľko si môžeš pýtať za hodinu svojej práce a na základe toho si vytvoríme balíčky služieb pre klientov.
 • KROK 3: Budovanie osobného brandu. Vyberieš si profesionálne meno, vytvoríš si vlastné logo, reprezentujúcu online prítomnosť na sociálnych sieťach, životopis, ale aj PDF portfólio tvojich služieb, aby si pôsobil/a ako profík. 
 • KROK 4: Systém práce a komunikácia s klientmi. Ukážeme si presnú schému, ako spolupracovať s klientom, ako s ním komunikovať, ako mu reportovať odpracovaný čas, ako sa pripraviť na úvodný pohovor, či ako pracovať správne.
 • KROK 5: Hľadanie klientov od A po Z. Ukážeme ti presné techniky (9+1), ako si my hľadáme klientov a ako si našli klientov najúspešnejší absolventi. Dostaneš presný zoznam stránok, kde si pridať inzerát s ponukou tvojich služieb, na akých stránkach máš sledovať dopyt od klientov, či v akých FB skupinách denne klienti hľadajú pomoc VA.
 • KROK 6: Životný štýl virtuálnej asistentky. Ukážeme si, ako zladiť súkromný život doma s prácou, ako nevyhorieť, ako mať v práci a úlohach poriadok, ako plánovať týždeň, ako si riadiť financie, ale aj aké krajiny sú najlepšie pre VA, ako nájsť lacné letenky, či kde hľadať lacné ubytovanie.
 • ZÁVER: 30-dňová 3000€ VÝZVA. Tam, kde iné kurzy končia, my začíname. Program ukončíš výzvou, kde budeš mať za cieľ do 30 dní nájsť si klientov aspoň za 1500€. Pomôžeme ti presným plánom a zoznamom úloh, čo presne máš týchto 30 dní krok po kroku robiť (čo robili iní, ktorí výzvu splnili). Ak výzvu splníš, pošleme ti trofej virtuálnej asistentky. Ak si nájdeš klientov za 3000€ a viac, pošleme ti MEGA trofej virtuálnej asistentky. Trúfaš si aj na veľkú trofej? 🙂
 • BONUS 1: Certifikát o absolvovaní 
 • BONUS 2: Doživotné členstvo v podpornej FB skupine s technickou pomocou, kde vždy nájdeš odpoveď 
 • BONUS 3: Legislatíva pre virtuálne asistentky, vysvetlenie všetkých povinností + zmluva pre klientov
 • BONUS 4: Šablóny na všetko (cenníky, životopis, portfólio, inzeráty, plány, quízy, call script, reporty, emaily...) 
 • BONUS 5: Členstvo v komunite PinkAsistent VIP Club a pozvánky na všetky neverejné akcie 
 • BONUS 6: Ponuka práce v našej agentúre PinkAsistent, kde pracuješ pre našich klientov (negarantované, len pre najšikovnejších)
 • BONUS 7: Návod na LinkedIn robota, ktorý za teba bude hľadať klientov 24/7, zatiaľ čo ty spíš
 • BONUS 8: Exkluzívne záznamy (23+ hodín) a extra tréningy na rôzne otázky, s ktorými sa pri práci VA stretneš

Teraz vyplň objednávkový formulár:


GARANCIA 14 dní

Ak do 14 dní prídeš na to, že to nie je pre teba, nebude sa ti to páčiť alebo ti to nepomôže, napíš email na info@pinkasistent.sk so žiadosťou o vrátenie peňazí a my ti vrátime peniaze aj bez udania dôvodu. Je to fér?

Oficiálne sa na webe teraz tento kurz verejnosti predáva za 297€. O 100€ lacnejšie si ho kúpiš len na tejto stránke, ktorá nie je verejná.

Rozhovory s absolventmi

Pozri si rozhovory s našimi absolventmi, ktorým kurz pomohol vybudovať si vysnívanú kariéru VA.
V rozhovoroch nižšie sa s tebou podelia o svoje výsledky a svoje pocity z toho, ako im náš program pomohol.

Veronika: Naša absolventka, ktorá sa stala virtuálkou hneď po škole (bez predošlých pracovných skúseností) a dnes, o rok neskôr, ako full-time virtuálna asistentka zarába priemerne 3000€ mesačne prácou len 4-5 hodín denne!

Peťka: Slobodná mamička, ktorá má full time zamestnanie, 3 deti, no aj tak nám všetkým dokazuje, že zarobiť si ako VA popri tom všetkom pár stoviek mesačne, ktoré jej pokryjú náklady na bývanie, nie je problém a dá sa to. 

Paulína: Rozhodla sa ísť do toho naplno, hneď dala výpoveď a už si vie zarobiť ako virtuálna asistentka mesačne 600-700€ zatiaľ len s jedným klientom, ktorý jej zaberá minimum času.

Denisa: Za 1 rok sa z učiteľky stala virtuálnou asistentkou a aktuálne som ju zastihla, ako s priateľom cestuje v karavane po Európe, pretože ako VA si už vie zarobiť okolo 1200€ mesačne a dáve jej to slobodu, po ktorej túžila.

Ivana: Ako mamička, ktorá sa musí starať o deti, nemala veľa času a pracuje len 1-2 hodiny denne. Aj napriek tomu si vie zarobiť minimálne 1000€ mesačne.

Olívia: Virtuálnu asistentku robí popri práci a za extra 10-20 hodín týždenne, kedy sa tomu venuje, si vie bez problémov privyrobiť okolo 500€.

Miška: Úspešná manažérka, ktorá odmietla povýšenie v práci, pretože si chcela splniť sny a cestovať celý rok. Dnes ako VA si dokáže zarobiť na vysnívané cestovanie, už viac netrávi 8 hodín denne v práci a aktuálne cestuje po Európe.

Kája: Rodičia ju v tom nepodporovali, no miesto dokončenia vysokej školy, po ktorej by skončila v kancelárií na 8 hodín denne, sa rozhodla pre kurz virtuálnej asistentky. Dnes zarába 1200€ mesačne a začala cestovať.

Čo na to ešte hovoria ďalší absolventi?