Vitaj a gratulujem ti!

Práve si úspešne vstúpila do 30-dňovej biznis výzvy, počas ktorej si možno aj ty zarobíš svojich prvých 500€ ako virtuálna asistentka. Nižšie nájdeš základné kroky, ktoré teraz potrebuješ spraviť. Zábava tu končí a čaká ťa veľa práce, takže poďme rovno na to...

1

Stiahni a vytlač si pracovný zošit

Toto nie je žiadna teoretická príručka s omáčkami teórie, ale akčný plán, ktorý si vyžaduje akciu - aplikovanie úloh do praxe. Stiahni si preto pracovný zošit nižšie, vytlač si ho a priprav si ceruzku/pero, aby si mohla do zošita písať a vyplniť praktické úlohy. Má len 24 strán.

Ak máš tablet, môžeš zošit vyplniť aj elektronicky, aj keď ja osobne ti odporúčam tlačenú verziu - lepšie sa premýšľa s papierom v ruke. 🙂

2

Pusti si sprievodné video

K pracovnému zošitu som ti nahrala video, v ktorom si spolu s tebou prejdem celý zošit, dám ti dodatočné tipy, ktorú úlohu ako vyplniť a v tomto videu nájdeš aj zákulisné informácie. Odporúčam ti preto pracovný zošiť vypĺňať spolu s videom. Bude ti tak všetko oveľa jasnejšie a na príkladoch, ktoré ti poviem, pochopíš zmysel jednotlivých úloh rýchlejšie.

3

Poď do akcie a daj do toho 100%

Kroky, ktoré nájdeš v tomto pracovnom zošite, sú kroky, ktoré by som urobila ja teraz, keby som začínala od nuly. Tieto kroky som totižto urobila na začiatku kariéry ja, vďaka čomu som zarobila svoje prvé peniaze cez internet. To bol zlom v mojom živote a táto výzva má za cieľ tento zlom priniesť aj tebe. Tento akčný plán fungoval mne, fungoval mojim študentkám a bude to fungovať aj tebe. Poviem ti však narovinu, nie je to jednoduché a bude si to vyžadovať prekročenie tvojej komfortnej zóny. Nie všetky úlohy sú na 5 minút a pri niektorých sa budeš musieť prekonať a venovať im aj niekoľko hodín. Si pripravená? Ak by to bolo jednoduché, robil by to každý. Prekonaj sa preto a poď do akcie. Dôveruj procesu a plň všetky úlohy na 100%, aj keď nie všetko ti musí dávať na začiatku zmysel. Tieto úlohy na seba nadväzujú a všetko zúžitkuješ neskôr. Sľúb mi, že do toho dáš maximum a prekonáš sa, aj keď do niektorých vecí sa ti brutálne nebude chcieť ísť. Úspech ale nie je zadarmo.

4

20% zľava na nadstavbový program:

Ak chceš viac a myslíš to vážne, pozri si aj môj prémiový 7-týždňový VIP program

Táto výzva, ktorú si si zakúpila, je praktický postup, ako by som začínala dnes ja, keby som nemala žiadne skúsenosti a chcela by som si zarobiť prvé peniaze cez internet čo najrýchlejšie.

Ak to ale myslíš vážne, chceš sa stať virtuálnou asistentkou na full time a zarobiť si ďaleko viac, než 500€, budeš potrebovať aj viac informácií. Pre tie ženy, ktoré to myslia vážne a sú ochotné svoju kariéru nakopnúť na maximum hneď na začiatku, som si pripravila aj prémiový PinkAsistent VIP Club, čo je 7-týždňový online kurz, v ktorom nájdeš takmer 10 hodín obsahu, 20 hodín praktických úloh, ktoré ti pomôžu nakopnúť kariéru 10x rýchlejšie a k tomu každý týždeň videohovor s otázkami a odpoveďami.

Viac informácií o VIP Clube nájdeš na tomto odkaze:

https://www.pinkasistent.sk/premium-vip

PS: Keďže si si zakúpila 30-dňovú výzvu, ak sa rozhodneš doobjednať si aj tento nadstavbový program, dám ti naňho 20% zľavu. V objednávkovom formulári zadaj zľavový kupón: EBOOK20 a v košíku sa ti odpočíta 20% z celkovej ceny, ktorú vidíš na stránke. Tento zľavový kupón je však platný len 30 dní, t.j. len od tvojho vstupu do výzvy.